FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 1:0 (0:0)

Branky: 47. Kušej (Karafiát). Rozhodčí: Hocek – Kříž, Černoevič. Diváci: 1510. FK Mladá Boleslav: Trmal – Kostka, Suchý, Karafiát, Suchomel – Sakala, Matějovský (C) (84. Poulolo) – Solomon (65. Ladra), D. Mareček, Kušej – Hilál (74. Pulkrab). FK Pardubice: Budinský – Mareš, Ortíz, Kukučka, Icha – Solil, Vacek (C), Tischler (57. Hlavatý) – Daněk (57. Jak. Matoušek II), Zlatohlávek (39. Černý), Pikul (73. Patrák).

Radoslav Kováč po prohře se Zlínem udělal v základní sestavě hned několik změn. Od první minuty nastoupil vůbec poprvé od zranění Tomáš Solil a na hřiště se podíval i Dominik Mareš. 

Mladá Boleslav na domácím hřišti od začátku držela míč více na svých kopačkách, ale na výraznější příležitost si svěřenci trenéra Kuliče počkali až do 23. minuty. Mareček si počkal na zadní tyči na centr od Matějovského, kde však trefil pouze konstrukci. I hosté však dostali velikou šanci, aby šli do vedení. V ní se objevil Tomáš Zlatohlávek, který však z dobrého prostoru v malém vápně střílel vysoko nad. Hosté se dožadovali i pokutového kopu, ale rozhodčí ruku Jusůfa posoudil jako nastřelenou a pokračovalo se tedy beze změny. V samotném závěru poločasu mohl být za hrdinu Tischler, ale po chybě Suchého nechal pouze vyniknout Trmala a do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu.

Mladá Boleslav však vstoupila do druhé půle v naprosto jiném tempu, které ukázal především Vasil Kušej. Do náběhu ho vyslal pasem Ondřej Karafiát a talentovaný útočník pouze placírkou poslal míč kolem bezbranného brankáře Budinského - 1:0. Pro hosty mohlo být ještě hůř, ale Kušejův střílený centr minul prostor pardubické brány. Velkou šanci si připsal i Mareček, ale ani on nemířil mezi tři tyče. 

Východočeši se v závěru sice tlačili za vyrovnáním, ale většina akcí končila před vápnem domácího celku a tři body si tak připsala Mladá Boleslav.