Vlakem přímo na nádraží do Vršovic, krátkou procházkou k Ďolíčku a sledovat atraktivní zápas proti Slavii. Řada fanoušků i mladých fotbalistů z regionu využije v neděli speciálního vlaku, který pardubický klub zajišťuje ve spolupráci s Českými drahami.

Odjezd v neděli ve 12.45 hodin z Pardubic. To je důležitá informace pro všechny, kteří se rozhodli zajímavou nabídku využít. Klub oslovil i regionální kluby z nižších soutěží. Pro řadu hráčů z mládežnických týmů půjde o zajímavé zpestření závěru podzimní části sezony.

„Je to super. Čím více lidí nás přijede podpořit, tím lépe. Bude dobrá atmosféra, protože přijde i hodně slávistů. Bude skvělé si před takovou kulisou zahrát,“ těší se na neděli pardubický kapitán Jan Jeřábek.

Do bitvy se Slavií jdeme společně, vyhlásil pardubický klub. A je to tak. Souprava pro 300 osob byla rychle vyprodána, vypravuje se tak i druhý speciální vlak. Na webu pardubického klubu lze zakoupit jízdenku i vstupenku na utkání.

Sám pardubický kapitán Jeřábek už dříve prozradil, že drží palce Slavii, ale ve vzájemných zápasech jde samozřejmě vše stranou.

„Odmalička přeji Slavii, ale v neděli budu rozhodně na devadesát minut bojovat proti ní,“ prohlásil Jeřábek.

V pardubickém dresu už proti Slavii nastoupil třeba v pohárovém utkání za tehdy ještě třetiligovou „Teslu“, nechyběl ani u dvou prvoligových duelů v minulém ročníku FORTUNA:LIGY.

Loni v záři Východočeši zaskočili v roli nováčka favorita a v Ďolíčku hráli se Slavií 1:1. Tehdy se po zaváhání Hovorky prosadil Emil Tischler, po přestávce za hosty vyrovnal Musa. V Edenu pak Pardubičtí v odvetě prohráli 0:3.

Před necelým měsícem Pardubičtí v Ďolíčku hráli se Spartou, tuto neděli změří síly se Slavií. Atraktivní duel 14. kola začne v 15 hodin.