Lukrativní rozlučka s podzimem. Podzimní fotbalová sezona se ve všech věkových kategoriích blíží k závěru. Výjimkou je fotbalová FORTUNA:LIGA, kde FK Pardubice reprezentuje nejen sebe, ale celý fotbalový region.

"Na Pardubicku má fotbal velkou tradici, je zde řada šikovných hráčů, obětavých funkcionáře a v minulosti kluby z okolí krajského města dokázaly vychovat skvělé hráče," předesílá Lukáš Ouředník, sekretář OFS Pardubice.

Fotbalové utkání Fortuna ligy mezi FK Pardubice (v červenobílém) a SK Slavia Praha ( v černém) na Městském stadionu Ďolíček v Praze.
Skvělé Pardubice! Fotbalisté v Ďolíčku remizovali se Slavií

 V neděli 7. listopadu 2021 sehraje FK Pardubice od 15:00 hodin v pražském Ďolíčku atraktivní utkání proti pražské Slavii  a pardubický klub se rozhodl nabídnout klubům z regionu účast při tomto souboji. K hromadnému zájezdu se mohou připojit hráči, trenéři či funkcionáři. Za zvýhodněnou cenu.

 „Varianta, kterou nabízíme, přináší maximální možný servis v dopravě, ale i v hezkých místech na hlavní tribuně. FK Pardubice vypraví na tento duel ve spolupráci s Českými drahami speciální vlak, který z nádraží Pardubice hl. nádraží pojede přímo na nádraží Praha – Vršovice. Tedy do místa, které je asi půl kilometru od stadionu. V Ďolíčku čekají na účastníky místa na hlavní tribuně a po utkání pojede znovu speciální vlak opačným směrem,“ vysvětluje Lukáš Ouředník, sekretář také FK Pardubice.

HARMONOGRAM ZÁJEZDU 12:45 odjezd vlakem z Pardubic, 14:00 příjezd na nádraží Praha – Vršovice, 15:00 zahájení utkání Pardubice – Slavia, 17:45 odjezd vlakem z nádraží Praha – Vršovice, 19:00 příjezd do Pardubic

Zvýhodněná cena za 1 osobu obsahuje dopravu tam i zpět + vstupenku na hlavní tribunu: 400 Kč

Zájemci o tuto akci mohou kontaktovat klub do čtvrtka 28. října na mailu: palascak@fkpardubice.cz, případně na telefonu: 739 630 580.

Všechny kluby z okresu Pardubice, které se do akce zapojí budou svými znaky klubů doplněny do tabla, které bude prezentováno na sociálních sítích.

PROČ SE VYDAT DO ĎOLÍČKU?

Půjde o skvělý sportovní zážitek, Slavia patří k domácí špičce!

Akce je ideální rozlučkou pro hráče mládežnických kategorií, pro které bude končit podzimní sezóna

Naši hráči jsou připraveni po utkání si s mladými fotbalisty „plácnout“ po utkání, těší se na jejich účast

Díky tomu, že speciální vlak jede přímo do Vršovic, není pro trenéry složité dojít s mladými fotbalisty na stadion

Pokud by to hygienická situace vyžadovala, je na pardubickém nádraží testovací centrum

Účastníci akce mladší 18 let dostanou ve vlaku podepsanou fotografii hráče pardubického A-týmu