Lídr prohrál šlágr v Ředicích na penalty, Bělá toho nevyužila

Pardubický kraj - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu I. A a I. B třída, nižší fotbalové soutěže v kraji.

Nemošice schytaly víc gólů než za osm kol

Pardubicko, Holicko, Přeloučsko - Nižší okresní fotbalové souteže:

včera 09:16
-

Lanškroun slaví, má střelce Savycha

Pardubický kraj - O víkendu pokračoval svým desátým kolem krajský fotbalový přebor. Jaké jsou výsledky?

včera 07:24
-

Okresní přebor: Sezemice srovnaly za vteřinu dvanáct

Pardubicko - Fotbal: Hektický závěr. Minutu před koncem se trefil Urbanec a ve třetí minutě nastavení Kavka.

včera 06:53
-

Dvůr rozhodl v nastavení díky Karalovi

Východní Čechy - Fotbalová divize C: Bez gólu se uspět nedá, drbou si hlavy v Náchodě.

14.10.2018
-

Živanice si zchladily střeleckou žáhu

Živanice - Česká fotbalová liga: Hráči Sokola díky vydařenému závěru dosáhli vysokého vítězství.

Pardubice v poháru podlehly Jablonci. Favorit zabral po přestávce

Pardubice /FOTO/ - Na pohárové frontě končí. Fotbalisté Pardubic prohráli ve 3. kole MOL Cupu s Jabloncem 1:2. Východočeši vedli od 7. minuty po gólu Michala Petráně, ale prvoligový tým po přestávce stav otočil a postoupil do další fáze domácího poháru.

13.10.2018
-

Jeřábek před Jabloncem: Nemáme se čeho bát

Pardubice - Na stadionu Pod Vinicí už zažil pohárové bitvy proti Slavii, Teplicím či Spartě. Právě letenskému týmu vstřelil při prvním setkání gól, po tom druhém se radoval z výhry 1:0. Již dnes se pardubický kapitán Jan Jeřábek postaví s dalšími spoluhráči Jablonci.

12.10.2018
-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

12.10.2018
-

Fotbalová pozvánka: Vzdálit se chvostu? Je nutno zvítězit

Pardubický kraj – Nadcházející mistrovský fotbalový víkend bude v republikových soutěžích mimo jiné ve znamení vzájemných soubojů rivalů z podpalubí tabulek.

12.10.2018
-

Pohárový zástupce Pod Vinicí: O postup s Jabloncem

Pardubice - V minulém ročníku třetí tým nejvyšší soutěže a současný účastník základní skupiny Evropské ligy. Do Pardubic míří fotbalisté Jablonce. V sobotním utkání, které začne na stadionu Pod Vinicí ve 13.30 hodin, půjde o postup do 4. kola MOL Cupu.

10.10.2018
-

TIP LIGA: Otto Jansa vyšachoval souputníky o jediný gól

Pardubicko - Supertrefa. Magické slůvka pro hráče fotbalové TIP ligy čtenářů Pardubického deníku. Jedná se totiž o soudce mezi nejvýše „obodovanými“ v daném kole.

9.10.2018
-

Jako pokrevní bratři. Do třetice stejný čin

Pardubicko - Výhra, prohra, remíza s vítězstvím na penalty. Tato bilance týká hned dvou celků. Moravany a Holice dosahují v posledních kolech stejných výsledků. A to ještě před zahájením této společné série, oba týmy venku plichtily. Rozstřel však zvládly jen Moravany.

8.10.2018
-

Nižší okresní soutěže: První prohra Selmic? Pytel

Pardubicko - Jak se o víkendu kopalo do míče v nižších okresních soutěžích?

8.10.2018
-

Okresní přebor: Lehce nabyl, lehce pozbyl...

Pardubicko - Ostřešany vedly po čtyřech minutách už 2:0. Křičeni stačilo k vyrovnání sedm minut ve druhé půli. Škoda jen, že se čtenáři nedozví, kdy padaly góly… Některé oddíly zapomínají na to základní. Na údaje, aby se z nich dal vyčíst průběh.

Doma neprohrávají. Fotbalisté Pardubic přehráli Ústí

Pardubice - Po třech remízách v řadě dosáhli na vítězství. Pardubičtí fotbalisté v 11. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zdolali Ústí nad Labem 2:0. Klíčovým momentem bylo vyloučení ústeckého brankáře Jiřího Lindra a gól Adama Fouska v závěru první půle. Druhou trefu zařídil Michal Petráň.

5.10.2018
-

Fotbalová pozvánka: Živanice jdou do boje z podpalubí

Pardubický kraj - Boj z naprostého tabulkového konce bude k vidění v nadcházejícím dějství třetiligové soutěže. Jeho obsazení je ovšem značně překvapivé. Vždyť ani hráči Jiren, ani jejich protivníci ze Živanic nejsou z minulosti rozhodně zvyklí vymetat ve svých soutěžích samotný chvost.

Cíl fotbalistů: Udržet Ústí nad Labem pod sebou

Pardubice - To je proměna. Zatímco do posledních kol minulého ročníku se Ústí nad Labem zachraňovalo, tak ještě po sedmém kole nové sezony drželo první příčku. Právě Severočeši jsou nejbližším soupeřem fotbalistů Pardubic. Utkání 11. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se hraje v sobotu (10.15) Pod Vinicí, přímý přenos vysílá ČT Sport.

4.10.2018
-

Iva Balánová přepsala dvaadvaceti body historii!

Pardubice - Malá vesnička u Přelouče vstoupí do historie. Alespoň, co se týče fotbalové TIP ligy čtenářů Pardubického deníku. IVA BALÁNOVÁ z obce Škudly totiž jako vůbec první ve více než dvacetiletých dějinách této soutěže pokořila rekord v počtu bodů na jedno kolo. Uhádla všech deset zápasů a odevzdala i bonusový kód, který činí dva body. Výrazně si také polepšila v celkovém pořadí.