O týden později je na programu první kolo čtvrtých tříd, dorostencům začne sezona až 23. srpna.

Trenérsko – metodická komise OFS Pardubice vyhlašuje mimořádný termín doškolení (300,- Kč) a školení (500,- Kč) trenérů Licence C, které se uskuteční v pátek 22. srpna 2008 na Letním stadionu. Závazné přihlášky je nutné odevzdat na sekretariát OFS do 31. července 2008.

Komise rozhodčích: Seminář rozhodčích před novou sezonou se bude konat 8. srpna 2008 v 17 hodin v restauraci Slovan. Účast nutná.
Hlášení výsledků z okresních fotbalových soutěží: Každý pořádající oddíl – klub je dle Rozpisu soutěží povinen po skončení mistrovských utkání soutěží dospělých i mládeže ohlásit výsledek a základní fakta o utkání do redakcí dle následujícího systému. Okresní přebor, třetí třídy dospělých a veškeré soutěže mládeže se hlásí do redakce Týdeníku Pernštejn.

Čtvrté třídy dospělých hlaste k nám, do redakce Pardubického deníku, telefonem na číslo 466 614 393 nebo e–mailem na sport.pardubicky@denik.cz. Z této soutěže je nutné hlásit výsledek zápasu, rozhodčího, karty, počet diváků, střelce branek a sestavu domácího týmu podle rozestavení. Po dohodě před sezonou (s každým zvlášť) lze hlásit i fakta z okresního přeboru.

(Tomáš Rais)