Tři zástupci ve fotbalové I.A třítě, tři rozdílné pozice. Staré Hradiště se pohybuje, stejně jako loni, na medailových pozicích. Moravany si drží střed tabulky a Valy s kolísovou formou se pohybuje těsně na hladinou.

Sokol Staré Hradiště – FK Heřmanův Městec 1:0 (1:0). Gól: 13. Götz. Domácí vstoupili do utkání hodně obezřetně, v minulém kole totiž utrpěli první prohru v soutěži – v sousední Chrudimi. „Zlepšit defenzívu, tak zněl hlavní úkol pro náš tým,“ sdělil trenér Jaroslav Mudroch a jeho svěřenci si to vzali k srdci. Snažili se nechybovat, nepouštěli soupeře do šancí, což se jim dařilo, ale jejich síla v ofenzívě byla velmi slabá. „Prosadil se Götz, který v tomto utkání podal výborný výkon, dobře si vedl i Teplý,“ doplnil Mudroch. Jeho protějšek Vratislav Rychtera však soudí. „ Měla to být remíza, průběh hry by dělbě bodů odpovídal. Bohužel, naše hra končila před velkým čtvercem soupeře,“ povzdechl si Rychtera.

Sokol Moravany – SK Holcim Prachovice 2:0 (1:0). Branky: 31. Křenek, 64. Erber. „V první půli jsme byli jasně lepší týmem, ale nakonec měli velké štěstí, že prachovický kanonýr Budinský se dvakrát trefil jen do břevna,“ řekl moravanský trenér Roman Hendrych. Vedoucí mužstva prachovického celku Jiří Ptáčník vývoj utkání potvrdil. „Dvě šance jsme neproměnili a nevyužili převahu v závěru první půle. Soupeř nás pak na malém hřišti začal přehrávat.“ Roman Hendrych pokyvuje hlavou: „Druhý poločas byl znovu v naší režii, byli jsme rychlejší, agresívnější a jednogólový náskok jsme dokázali pojistit druhým gólem.“

TJ Valy – Semanín 3:0 (2:0). Branky: 26. Bažant, 36. a 74. Kolman. „Po většinu zápasu jsme hráli s větším nasazením, dostávali do mnoha šancí. První z nich proměnil Michal Bažant a za pár minut Budínský našel centrem ze strany Kolmana, který padáčkem k tyči zvýšil na 2:0. Ještě v první půli kvůli svalovému zranění střídal Bažant, ale i ve druhé půli jsme měli další šance, Budínský i Holek (břevno)je však neproměnili. Na 3:0 zvýšil Kolman, když mu Budínský opět ze strany naservíroval nádhernou přihrávku do vápna. Za poctivý výkon, zasloužené vítězsství,“ uvedl trenér Valů Tomáš Bolek. Jeho svěřenci se odrazili ze suterénu tabulky do lepší společnosti.