Hlasovat mohou registrovaní čtenáři (registrace je zdarma).

Jasná je jedna věc, jméno nejoblíbenějšího klubu Pardubického kraje bude nové, neboť obhájce tohoto titulu TJ Sokol Čistá se tentokrát mezi pětici postupujících ze svitavského okresu nevešel.

Nejpopulárnějšími kluby jednotlivých okresů jsou: SK Nemošice (Pardubicko), SK Kočí (Chrudimsko), TJ Sokol Třebařov (Svitavsko) a FK Mistrovice (Ústeckoorlicko). Pro finále to však nic neznamená, všichni zúčastnění mají na startu ankety úplně stejnou výchozí pozici.

Nerozhoduje úroveň soutěže, ve které klub nastupuje. Stejně tak ani dosažené výsledky. Kritéria si každý fanoušek může zvolit zcela podle své libosti. Mezi další aspekty pro hlasování mohou patřit třeba fanouškovská základna, práce s mládeží, aktivita jednotlivých klubů i v mimofotbalové sféře, na sociálních sítích, ale i kvalita občerstvení na stadionu či atmosféra během fotbalových mačů. Zkrátka a dobře: rozhoduje všechno, na co si jen vzpomenete.

Informace redakce: v anketě došlo dne 5. března k omezení hlasování. Uznán je pouze jeden hlas jednoho uživatele za hodinu. Hlasovat můžete do 15. března do 23.59 hodin.