Růžové brýle změnily barvu… A s Přeloučí to začíná vypadat bledě. Pokud nechce tamní fotbal vyfasovat černé brýle, nesmí nechat odjet Lanškroun s plnou kapsou. Z nejhoršího se vylízaly naopak Moravany, které vyhlížejí třetí výhru v řadě. Hrají venku, kde se jim až neobyčejně daří a navíc u nulového Letohradu. Holice se pokusí ze druhého domácího střetnutí v řadě vytěžit maximum. To pardubická juniorka znovu cestuje po kraji.

Sobota 10.15: SK Holice (2. místo, 19 bodů, skóre 19:9) – FK Česká Třebová (9., 12 b., 14:14).
Václav Velinský, trenér Holic: „Podruhé za sebou hrajeme v domácím prostředí. Tento zápas bychom rádi zvládli lépe než minulý týden. Loňskému účastníku divize se zatím nedaří výsledkově, ale herně má svoji kvalitu a je velice nebezpečný. Pokud chceme zvítězit musíme podat zodpovědný výkon."⋌
Tip Deníku: 1

Sobota 16.00: FK Přelouč (11., 10 b., 8:17) – TJ Lanškroun (10., 10 b., 15:21).
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Čeká nás zápas s velice těžkým soupeřem, který loni skončil na třetím místě. Teď sice má stejně bodů jako my, ale podle mě nabírá dech. Jestli chceme bodovat, tak každý hráč musí podat nadprůměrný výkon. A ne jako v posledním utkání v Chocni. Bohužel děláme mnoho chyb v defenzivní činnosti, čehož jsme se v začátku soutěže vyvarovali. Za to nás soupeři vždy potrestali. Navíc před týdnem jsme se trápili i směrem dopředu. Prostě bych chtěl vidět zase bojovnou Přelouč, která pro výsledek udělá maximum. Z posledního zápasu máme dva zraněné a stále netrénuje Koch. Tak uvidíme v jakém složení a počtu se sejdeme…"
Tip Deníku: 0

Sobota 16.00: 1. FC Žamberk (12., 9 b., 7:12) – FK Pardubice B (5., 16 b., 22:13).
František Kovárník, trenér Pardubic B: „V tomto utkání využijeme většího počet hráčů U19, kteří mají své mistrovské utkání odložené. A tak mohou okusit atmosféru v mužstvu dospělých. Chceme potvrdit dobrý výkon z minulého venkovního zápasu a opět se vracet domů s jakýmkoliv bodovým ziskem."
Tip Deníku: 0

Neděle 10.15: FK OEZ Letohrad (16., 0 b., 7:35) – TJ Sokol Moravany (8., 12 b., 15:14).
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Rád bych navázal na domácí vítězné utkání. K tomuto je potřeba koncentrace hráčů na tento zápas. A v žádném případě neřešit postavení domácích v tabulce. Do Letohradu si zřejmě vyjedeme lokálkou…"
Tip Deníku: 2

Živanice přivítají krajského rivala

Sobota 16.00: TJ Sokol Živanice (1., 21 b., 29:10) – SK Vysoké Mýto (4., 17 b., 17:14).
„Soupeři máme co odvádět za jaro, kdy jsme doma prohráli 0:2. Mýto je týmem, které má morální sílu. Dokáže otočit nepříznivý vývoj. Očekáváme tedy náročné střetnutí," říká živanický asistent Jaroslav Kratochvíl.
Tip Deníku: 1