Pod trenérem Pulpitem se jim to „podařilo" a dnes mají ideální možnost na vše zapomenout. Hrají totiž u posledního. Juniorku nemine daleko těžší šichta s týmem bombardérů…

Sobota 17.00:
SK Týniště nad Orlicí (16., 19 b., 23:53) – TJ Sokol Živanice (4., 44 b., 29:22). Na podzim: 1:3.
Vítězslav Rejmon, asistent trenéra Živanic: „Chceme ukončit sérii proher. Ale řeči musíme podpořit výkonem na trávníku. Po dvou neúspěších sáhneme k nějakým změnám v sestavě. Není možné, aby tak ambiciozní tým prohrál dvakrát za sebou. Máme se však na pozoru i před Týništěm. I když je přikováno ke dnu tabulky, boj o záchranu ještě nevzdalo. Hraje doma, teď uvidí Živanice, kterým se v poslední době výsledkově nedaří a ucítí šanci. My jim ovšem žádnou nesmíme dát. Jsme odhodláni se očistit."
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: FK Pardubice B (15., 26 b.,31:50) – FK Pěnčín Turnov (6., 37 b., 51:46). Hřiště Tesla. Na podzim: 1:3.
Pavel Němeček, hrající trenér Pardubic B: „Střetáváme se s týmem, který nastřílel skoro nejvíce branek. My musíme vycházet z kvalitní defenzivní činnosti celého mužstva. Utkání nemůžeme začít tak, jako minulý víkend. Je potřeba, abychom od začátku byli v pohybu, soupeře do ničeho nepustili a měli zápas pod kontrolou. Věřím, že uspějeme, ale určitě to nebude snadné. "
Tip Deníku:1