Pardubické béčko ji přepustilo Holicím. Juniorka si nedokázala poradit s obranným valem Svitav. Zato Holubovi vyslanci brali v Žamberku plný počet bodů. Z výhry na penalty se stejně jako pardubické mládí radují i Moravany. Ty ovšem loupily venku. A tak tradicí zůstává, že jediným týmem, který neboduje, je Přelouč.

PŘELOUČ – CHOCEŇ 0:1
Jiří Novotný, vedoucí týmu Přelouče: „Na soupeře jsme se vlétli a prvních deset minut ho mačkali. Jenže nás přibrzdil gól z ojedinělého brejku. Pak už se hrálo až do konce první půle bez šancí. Po přestávce jsme se snažili o vyrovnání, nicméně žádnou pořádnou možnost jsme si nevytvořili. Tentokrát jsme nedělali chyby vzadu, ale byli jsme jaloví v útoku."

ŽAMBERK – HOLICE 1:5
Václav Velinský, trenér Holic: „V úvodu jsme si vytvořili tři loženky, které jsme, jako již tradičně v posledních zápasech, neproměnili. Poté jsme si udržovali mírnou převahu a vstřelili branku, na kterou domácí těsně před poločasem odpověděli z penalty. V tom druhém se nám podařilo vsítit vedoucí gól a od té chvíle jsme na place dominovali. Nenechali jsme se rozhodit okolními vlivy, a přidali další branky. Vítězství je zasloužené. Je vidět, že se nám daří více venku, než na domácím hřišti."

POLIČKA – MORAVANY 1:1 penalty 1:3

Miroslav Kaluža, trenér Moravany: „Děkuji hráčům, jak se k tomuto zápasu postavili. Menší úpravy v sestavě a návrat Jardy Lukase do sestavy týmu prospěl. Kdybychom v první půlce dotáhli minimálně další dvě brejkové situace v lepší řešení ve finální fázi, mohli jsme si odvézt o bod více. Pochvala pro celý tým, ze kterého vyčníval Mach."

PARDUBICE – SVITAVY 1:1 penalty 4:1
František Kovárník, trenér Pardubic B: „Z utkání sice máme dva body, které se jistě budou na konci počítat, ale jednoznačně jsme měli mít tři. Sice jsme inkasovali hned v první minutě, ale poté jsme 92 minut soupeře mačkali a k ničemu ho prakticky nepustili. Bohužel jsme se však vlastní nemohoucností v koncovce a finální fázi připravili o možnost vstřelit více než jeden gól. Obranný val hostů jsme dobývali, ze všech možných pozic. Myslím si, že jsme měli kopat dvě jasné penalty, ale nebylo nám v nedělním dopoledni prostě přáno. V loterii jsme pak zkušeně získali bonusový bod."