R. BĚLÁ – DOBŘÍKOV 1:3
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Jak se říká, byl to pro nás zápas blbec. V první půli jsme si vypracovali dost vyložených šancí na to, abychom zápas rozhodli. Bohužel jsme z nich vytěžili jediný gól, což se nám stalo osudným. Soupeř totiž zkraje druhé půle srovnal a pak jsme si dali vlastní branku po nepovedeném rohu hostů. Kalich hořkosti jsme vypili v poslední minutě, když Dobříkov proměnil penaltu. Naše zklamání je o to větší, že jsme v případě vyšší tříbodové výhry mohli vést tabulku. No a po prohře jsme až šestí. Postupové ambice sice nemáme, ale hezky by se na ni koukalo…"

PARDUBIČKY – LETOHRAD B 2:0
Luboš Pilař, trenér Pardubiček: „Musím říct že k nám přijel hodně běhavý soupeř. Takže zápas byl pro nás fyzicky dost náročný. Jsem moc rád že jsme ho zvládli. Navíc po výborném výkonu, a to bývám vetšinou ke svým svěřenců velmi kriticky. Od první minuty se jednalo o utkání nahoru – dolů. Naší aktivní hrou jsme ale protivníka za celých devadesát minut nepustili do žádné vyložené šance. Musím uznat, že nám pomohlo že jsme vstřelili gól. Tím jsme se trochu uklidnili a začali jsme byt fotbalovější. A do poločasu se nám podařilo vstřelit po výborně zahraném rohovém kopu druhou branku. Naše hra ve druhé půli navázala na tu první. Jen s tím rozdílem, že jsme se už nedokázali prosadit v koncovce. Přitom příležitosti jsme k tomu měli, a ne málo. Za předvedený výkon chválím celé mužstvo."

H. JELENÍ – ÚSTÍ N. O. B 5:1
Roman Hendrych, hrající asistent Horního Jelení: „Potřebovali jsme nutně vyhrát a začátek tomu nasvědčoval. Pohříchu pouze prvních deset minut. Pak převzali iniciativu hosté a vytvořili si tři šance. Z jedné z nich se ujali vedení. Nás nastartovala se štěstím proměněná penalta. Potom přišla chyba gólmana, takže jsme stačili ještě do poločasu vývoj skóre otočit. Ten druhý už byl zcela v naší režii. Musím ale uznat, že rezerva podala velice sympatický výkon, a tak vysoko si prohrát nezasloužila."