Sobota 17.00: SK Holice B (14., 0 b., 4:18) – FK Kameničky (9., 4 b., 7:7).
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic B: „Utkání s Kameničkami může být pro nás rozhodující. Již nemůžeme čekat a musíme získat nějaké body, abychom se minimálně udrželi soupeřům v tabulce na dohled. Bohužel máme opět vyloučeného Zemana a ani stav hráčů v áčku se nelepší. Tudíž nejsou vyhlídky, že by nám některý pomohl. Musíme to tedy zvládnout sami. Hrajeme už dnes, tak snad budou všichni hráči odpočatí a čerství."
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: TJ Sokol Mnětice (7., 5 b., 10:11) – TJ Sokol Rosice nad Labem (5., 7 b., 8:5).
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Naší snahou v následujícím utkání bude jednoznačně uspět a získat plný počet bodů. Očekávám z obou stran kvalitní utkání, které se bude líbit i divákům. Na rozdíl od minulého kola chceme praktikovat útočnou hru. Před námi jsou tři kola, která jsou i na krajské úrovni jako okresní derby. Po Rosicích ještě Sezemice a Rohovladova Bělá). Uvidíme, který z celků si v souboji s námi nejvíce polepší…"
Petr Čihák, trenér Rosic: „Mnětice vstoupily do sezony úspěšně a prohrály až v minulém kole. Uvidíme, jak se na nich prohra podepíše a v jakém složení nastoupí. U nás se velké změny neočekávají, tedy pokud budou všichni hráči zdraví. Chtěli bychom vyhrát i na hřišti soupeře, i když to bude velmi těžké. Pokud navážeme na výkon z minulého utkání, nejsme bez šance na dobrý výsledek."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: SK Řečany nad Labem 1920 (12., 1 b., 2:7) – TJ Sokol Rohovládova Bělá (10., 3 b., 10:7).
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Chtěli jsme hrát na špici soutěže, a bojovat o postup. Jenže po čtyřech kolech máme pouze jeden bod a dokázali jsme vstřelit ohromující počet gólů. Soupeři z Bělé se k nám určitě nebude ani chtít přijet, poněvadž z nás jde strach… Strach z toho, že by soupeř při nevídané konstelaci nedokázal Řečany porazit (ironický úsměv). Celý týden jsme na tréninku dřeli a připravovali se, ale jak to dopadne a jestli to k něčemu bude,  to teď nejsem schopen říci."
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Na zápas se sice těšíme, ale naše obrovská marodka devíti hráčů základní sestavy si vyžádá doplnění z béčka. Byť se soupeři začátek soutěže také nepovedl, známe jeho sílu. Na druhou stranu  věříme, že to nebudeme my, na kom se chytí. Jsme odhodláni zápas zodpovědně odehrát a odvézt si tři body."
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: FK Přelouč B (13., 1 b., 5:12) – FK Nasavrky (4., 8 b., 11:8).
Michal Strnad, trenér Přelouče B:  „Po dvou nulových venkovních duelech se vracíme domů. Dorazí k nám nám kvalitní soupeř, který se prezentuje rychlým a kombinačním fotbalem. Pokud budeme chtít uspět, musíme podat bezchybný výkon s maximálním nasazením. Kádr bychom měli mít kompletní.  Znovu chceme před domácími fandy bodovat."    
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: SK Zámrsk (8., 4 b., 10:9) – Spartak Sezemice (6., 7 b., 7:5).
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Každý bod z venku je vždy super a proto bych byl spokojen i s remízou. Zámrsk jsem před začátkem sezony pasoval na jednoho z postupových adeptů. Zatím se mu moc nedaří, ale na to se nemůžeme spoléhat. Může v jeho týmu řádit marodka, nebo co já vím… Na hřišti budeme muset odvést maximum a hlavně už musíme začít proměňovat vypracované šance. Proti Řečanům jsme výhru vydřeli, tak doufám, že tentokráte budou mít kluci lehčí nohy. Na tréninku makáme, všichni mají chuť, tak snad se to přenese i do mistrovského zápasu."  
Tip Deníku: 0