Sobota 16.00: SK Vysoké Mýto B (3., 17 b., 16:7) – TJ Sokol Rosice nad Labem (8., 10 b., 15:16).
Petr Čihák, trenér Rosic: „Ve Vysokém Mýtě podstoupíme další těžké utkání. Domácí zatím na svém hřišti vše vyhráli, naopak nám se venku ještě vyhrát nepovedlo. Navíc jsme v posledních dvou zápasech nevstřelili ani jednu branku. Nezbývá nám nic jiného, než věřit, že se to zlomí. I když to může znít jako fráze, tak musíme dát do hry více rosického srdíčka. Doufejme, že nastoupíme v téměř kompletním složení a porveme se o dobrý výsledek."
Tip Deníku: 1

Sobota 16.00: FK Nasavrky (4., 17 b., 19:13) – TJ Spartak Sezemice (5., 12 b., 11:9).
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Začíná nám série nejtěžších zápasů, která potrvá do konce podzimní části sezony. Nasavrky jako nováček prý předvádí pohledný fotbal, který stojí na výkonech středního záložníka a jednoho útočníka. Jedná se o bojovného a běhavého soupeře. S trochou nadsázky se dá říci, že jedeme do pekla. Každopádně se ale budeme muset na hřišti favorita hodně snažit, protože v posledních týdnech ztrácíme body. Zvítězit tam bude ohromně těžké, ale pokusíme se porvat alespoň o ten bod. Ještě jedna věc, Nasavrky mají dobrou partu, fotbal je baví a hrají velmi kolektivně. Pokud chceme uspět, musíme se jim v tomto ohledu vyrovnat."
Tip Deníku: 1

Neděle 16.00: FK Přelouč B (12., 5 b., 10:18) – TJ Sokol Rohovládova Bělá (7., 10 b., 20:14).
Michal Strnad, trenér Přelouče B:  „Nedělní zápas odehrajeme s kvalitním soupeřem, se kterým jsme za poslední roky odehráli asi nejvíc soutěžních utkání. Akorát nám naše plány hatí poměrně velká marodka. A to nám ještě někteří hráči budou chybět kvůli pracovním povinnostem. Takže uvidíme, jak vůbec budeme schopni poskládat náš tým. Nicméně v každém případě chceme pokračovat v dobrých  výkonech a divákům předvést takzvaně koukatelný fotbal."
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Soupeře známe z loňského ročníku, kdy jsme společně postupovali do I. B třídě. V obou zápasech jsme byli lepší. Na hřišti protivníka jsme hráli bez branek a doma zvítězili. Jenže nám bylo dodatečně utkání zkontumováno. Také proto máme o zvýšenou motivaci postaráno. Chtěli bychom potvrdit tři body z posledního domácího vystoupení. Otázkou ale zůstává, kolika hráčům dovolí zdravotní stav nastoupit."
Tip Deníku: 0

Neděle 16.00: TJ Sokol Mnětice (6., 11 b., 20:19) – Luže (1., 24 b., 23:3).
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Soupeřovo umístění v tabulce a jeho počet bodů hovoří za vše. Luže je jednoznačným favoritem utkání. Naší snahou bude v tomto duelu především nepropadnout. Neodnést si z něho nějaký brankový příděl. Pokud dokážeme využít naší menší hrací plochy, přidáme bojovnost a v proměňování šancí bychom byly stoprocentní, tak by vývoj utkání mohl být celkem zajímavý. Speciální přípravu na toto utkání jsme neaplikovali, jako sledování videozáznamů a vysílání našich expertů na výzvědy k soupeři (smích), vše se ukáže hned v prvních minutách zápasu."
Tip Deníku: 0

Neděle 16.00: SK Řečany nad Labem 1920 (13., 5 b., 4:16) – SK Chroustovice (2., 19 b., 12:5).
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Nováček soutěže, který se pohybuje v popředí tabulky, je pro mě naprosto neznámý soupeř. Po ostudném debaklu z minulého domácího utkání s Luží, se nyní pokusíme naše renomé vylepšit. Jestli se to podaří, si ovšem nejsem zcela jist. Vstřelení branky je pro nás nadlidský výkon. Připadá mi, že je pro nás pravděpodobnější vyhrát ve Sportce než fotbalový zápas na hřišti."
Tip Deníku: 2

Neděle 16.O0: SK Zámrsk (9., 9 b., 16:15) – SK Holice B (14., 2 b., 6:26).
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic B: „Bohužel se nám soupeři v tabulce vzdálili. Nedá se nic dělat, musíme zkoušet dělat body dále. První možnost máme zítra v Zámrsku. Uvidíme, kdo pojede z áčka a jaký tým dáme dohromady. Proto nemohu dopředu říkat, zda-li máme šanci uspět. Rozhodně však nejedeme se svěšenými hlavami a věřím, že čas debaklů už nás minul."        
Tip Deníku: 1