Takto bylo dobře rozjeté. V sobotu Holice smetly Třemošnice a Moravany díky Beranovi v závěru udolaly domácí Moravskou Třebovou. V neděli stačilo, aby Pardubičky přehrály Lanškroun a Horní Jelení překvapilo Poličku. Ideální scénář zůstal naplněn jen z poloviny, když nováček dostal doma pořádně za uši.

Holice – Třemošnice 4:0
Tomáš Čejka, vedoucí mužstva Holic: „Začali jsme výborně. V 6. minutě byl před vápnem sražen Kopřiva. Faulovaný se ujal trestného kopu a parádně vymetl šibenici. Celý první poločas byla hra v poli vyrovnaná. Největší šanci hostů bravurně zlikvidoval Schmeiser, který vychytal sólový nájezd Šebka. Ztráceli jsme ale hodně balonů, kdy jsme si nedokázali přesně přihrát. Přišla však 35. minuta. Klouček milimetrově vysunul Michalce, který zvýšil na 2:0. Další samostatný nájezd, tentokráte T. Jedličkovi, gólman Třemošnice zmařil. Rozhodující okamžik se zrodil zkraje druhé půle. Kopřiva vypálil z hranice šestnáctky a Michalec tečoval míč do protipohybu brankáře. Soupeř rezignoval a po příchodu Denka se naše hra ještě více oživila. Hosty už jsme k ničemu nepustili a navíc Jedlička přidal po rohovém kopu čtvrtý gól."

M. Třebová – Moravany 0:1
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Na první utkání jsme se připravovali s vědomím kvality v útočné fázi domácího týmu. Jejich hru založenou na rychlém a přímočarém přechodu do útoku jsme se snažili eliminovat. Ale i tak jsme v obou poločasech naší nedůsledností v osobních soubojích nechali možnost skórovat. V těchto chvílích nás podržel gólman Branda. Ale i my jsme měli v 30. minutě po Křížově centru na Veselého možnost zakončit brankou. Míč ovšem skončil nad břevnem domácího gólmana. Druhou možnost, ale Beran již v závěru proměnil. Trefil se hlavou po standardní situaci, kterou zahrával Kříž.
Musím uznat, že by výsledku více slušela remíza. V době penalt ale nevím… Dále se nám vyplatilo, že jsme na zápas odjížděli jako tým, vlakem. To byl také dost velký důvod, že i v neúplné sestavě naše lokomotiva šlapala bez výraznějšího zakolísání. Děkuji všem hráčům za kvalitně odmakané utkání. Musím vyzdvihnout naše letce na krajích zálohy Veselého a Nováka. Do rámce férově hraného utkání kladně zapadli i všichni tři rozhodčí."

Pardubičky – Lanškroun 3:1
Luboš Pilař, trenér Pardubiček: „Prvních dvacet minut jsme byli aktivnějším týmem a po zásluze se ujali vedení. Potom jsme vypadli z role a přizpůsobili se hře hostů, kteří nakopávali dlouhé balony dopředu. To nám moc nevyhovovalo, a tím pádem jsme ztráceli půdu pod nohama. Přesto jsme těsně před koncem prvního poločasu mohli vstřelit druhý gól, kdy jsme po standardní situaci nastřelili tyč. Do druhé půle vkročili hosté aktivně a po špatném odkopu v našem pokutovém území křížnou střelou vyrovnali. Naštěstí jsme po rohovém kopu vsítili důležitý druhý gól. Lanškroun znervózněl a musel otevřít hru. Jeden z hostujících hráčů dostal druhou žlutou kartu a musel pod sprchy. Tím se nám naskytly brejkové situace a jednu z nich jsme využili. Chválím celý kolektiv za přístup a bojovnost."

Horní Jelení – Polička 0:4
Jaroslav Frydrych, vedoucí mužstva Jelení: „Začátek zápasu se odehrával většinou na půlce Poličky. Byli jsme aktivnější, ale bez zakončení nebo finální přihrávky. Hosté si postupně začali věřit a pro naší bránu představovali nebezpečí. Ke konci poločasu se projevila naše nezkušenost a také nervozita. Po dvou zaváháních šla Polička do dvougólového vedení.
Po pauze se naše útočná hra trochu blížila loňské sezoně. Obraně hostů jsme zatápěli a její brankář musel ukázat, co v něm je. Z velice dobrých možností netrefili bránu Komárek ani Pinkas. Největší možnosti k zakončení měli znovu Pinkas a Michálek, který napálil soupeře před prázdnou bránou. Hosté po celý druhý poločas hráli odzadu na protiútoky a dva z nich využili. V tomto utkání se ukázal veliký rozdíl mezi I. A třídou a špičkovým týmem krajského přeboru. Pochvalu zaslouží gólman Jozl a Rejnuš."