FC Titanic Srch – Vysoké Mýto 0:0.

Utkání mělo vyrovnaný průběh, domácí byli v první půli nebezpečnější. Hosté neudrželi v útočné fázi míč, a tak několikrát svůj tým podržel gólman Novotný, který výborně „četl“ hru a včasným vyběhnutím zmařil sólové úniky domácích. Od 25. minuty se hra vyrovnala. Největší šanci domácích měl však ve 32. min.

Hanáček, který si naběhl na dlouhý pas Chocholouše, sluncem oslněný Novotný tentokrát zůstal v brance, ale Hanáček ho zblízka neprostřelil. Ve 34. min. málem zahřmělo na druhé straně. To po centru zblízka vysokomýtský Podmajerský nastřelil tyč. Ve 39. minutě zmařil velkou šanci Škvrňákovi opět vyběhnuvší Novotný. V závěru hosté „přežili“ nepřehledný závar před svoji brankou, když finální střela Duška skončila mimo…

Také ve druhé půli to bylo marné čekání na gól. V 58. min. spálil vyloženou šanci M. Chadima, Mičjana zblízka neprostřelil. Hosté v těchto fázích měli územní převahu, ale v 62. min. se do podobné šance, jakou spálil Chadima, dostal i domácí Hanáček, ale ve vyložené šanci mířil vedle.

Domácí poslali do boje vysokého Víška, ale ani „“Dino“ se v koncovce neprosadil. V 75. minutě po centru Duška, hlavou netrefil odkrytou branku Hanáček, a v 86. min. nádhernou střelu z 20 metrů vyslal na branku hostí Škvrňák, ale Novotný opět výtečně zakročil.

SESTAVY:

Srch: Mičjan – Chocholouš, Kršák, Vysoudil, Brož – Dušek, Škvrňák, Samčenko, Hurta (79. Špryňar) – Vágner (70. Víšek) Hanáček.

Vysoké Mýto: Novotný – Pecháček, Dvořák, Jílek, Vostrčil – Stloukal, Podmajerský, M. Chadima, Sejkora – Sedlák, Štancl (80. Novák).