Na prestižní utkání proti MFK Chrudim, které má nádech derby, se fanoušci FK Pardubice těší už od začátku sezóny.

Pardubický tým se na podzim představí na chrudimském trávníku a toto utkání se nezadržitelně blíží.

Očekávaný duel MFK Chrudim - FK Pardubice se uskuteční v sobotu 26. listopadu od 10:15 hodin na chrudimském stadiónu U Vodojemu a půjde o podívanou víc než zajímavou, protože se spolu utkají přední týmy ČFL. Bez ohledu na to, jak vypadá současná tabulka, půjdou pardubičtí hráči do utkání s jediným cílem - zvítězit a získat pro sebe tři body. Že se na hřištích soupeřů týmu v poslední době nedaří? To hoďte za hlavu, výsledky podobných derby většinou neodrážejí podobu tabulky, a naši hráči slibují, že se s půlsezónou rozloučí vítězstvím!

Je ale jasné, že hráči budou potřebovat pomoc svých skalních fanoušků. Není divu, že fotbalová reprezentace nedávno pojmenovala svou aktivitu směrem k divákům „Staň se 12. hráčem“, podpora z tribun je důležitá a totéž si uvědomuje i pardubický klub. Na utkání v Chrudimi se totiž plánuje autobusový výjezd pro příznivce FK Pardubice, pro které bude tato cesta zdarma. Odjíždět se bude v 9:15 hodin od stadiónu FK Pardubice, před odjezdem bude možné si na místě zakoupit fanouškovskou klubovou šálu, případně i další suvenýry. „S chrudimským klubem jsme už se už kontaktovali a vedeme jednání o vyhrazení sektoru pro naše fanoušky,“ vzkazuje klubové vedení. Plánovaný návrat je ve 12:45 hodin.

Do té doby čeká hráče i diváky ještě sobotní vystoupení na domácím trávníku proti SK Kladno (sobota 19.11., od 10:15 hodin), v programu k tomuto duelu obdrží zájemci další informace k tomuto fanouškovskému výjezdu, ty jsou k dispozici i na klubovém webu www.fotbalpardubice.cz.

Protože je nutné s předstihem vědět, kolik fanoušků s pardubickým klubem bude cestovat na utkání do Chrudimi, mají se zájemci přihlásit emailem na radek.klier@fotbalpardubice.cz, a to do středy 23. listopadu 2011, návštěvníci sobotního utkání se budou moci přihlásit podle pokynů v tištěném programu k utkání.

(rk)