Přelouč – Svitavy B 3:1
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Zasloužená výhra, jen mě mrzí neproměňování vyložených šancí,protože skóre mohlo mít úplně jinou podobu. První půle byla z naší strany slabší, to jsme se přizpůsobili hře soupeře. Ve druhém poločase už to bylo lepší a na naší hru se dalo chvílemi i dívat."

Srch – Načešice 2:2 penalty 0:3
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „Tentokrát jsme o body přišli úplně zbytečně. Soupeře jsme měli v podstatě na lopatkách a jenom vlastní nekoncentrovaností jsme ho dostali zpět do hry. Závěr jsme absolutně nezvládli. Hráči si musí uvědomit, že vedení 2:0 ještě vůbec nic neznamená!"

Vys. Mýto B – Hradiště 1:5
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „První půle se nám vydařila herně i výsledkově. Domácí jsme nepustili do žádného ohrožení naší brány. Ve druhé jsme očekávali tlak, který se také dostavil. Do naší šestnáctky létal jeden míč za druhým. Se vším si ale poradila pozorná obrana a ve vzduchu výborný Češka. Ten zneškodnil i jedinou tutovku soupeře. My jsme hrozili z brejků, ze kterých se zrodily další tři góly. Dvakrát se prosadil neudržitelný Klouda. Pochvala patří všem hráčům za disciplinovaný výkon."