Původně neměl Peleška hrát. Jenže po deseti minutách musel do hry. Nakonec zařídil oba góly a tím všechny body pro svou Bohdaneč.

MIKULOVICE – BOHDANEČ 1:2
Domácí se ujali vedení v první desetiminutovce. Bohdaneč však ještě do poločasu stihla vyrovnat a posléze vývoj utkání také otočit. Navíc po hodině hry vytáhl Sušil míč na břevno a vzápětí takto zachránil mikulovickou bránu i obránce Kříž. Nicméně více šancí si vypracoval nováček.
Fakta – branky: 8. Kříž – 37. a 45. Peleška. Rozhodčí: Májek. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Mikulovice: Sušil – Svoboda, Kříž, T. Karlík ml., Bříza – Plesinger, Křivka, Valský, Stefanov – P. Vencl, J. Vencl. Lázně Bohdaneč: Jezdinský – Rössler, Klement, Zackl (64. Fistr), Flekr – Ryšavý, Kvapil, Uhlíř, Baldrych (11. Peleška) – Virt, Kalinin.

ROSICE – ROVEŇ 2:2
Rosičtí se ujali vedení zásluhou Paukoviče. Roveň ale ve druhé půli vývoj střetnutí otočila. Hned po změně stran se prosadil Kaplan a po něm také Pekárek. Domácím zachránil alespoň bod lob Jiřího Růžičky.
Fakta – branky: 31. Paukovič, 79. Jiří Růžička – 46. Kaplan, 66. Pekárek. Rozhodčí: J. Rambousek. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Rosice: Vlček – Pipek (62. D. Rousek), Pozdník (79. Voleský), Červenka, Pešek – Jan Růžička (69. Lejsek), Rogovik (71. P. Zelinka), Jiří Růžička, Prokůpek – Hovorka (62. Vratišovský), Paukovič. . Roveň: Baláš – Král, Krpata, Bartl, Mikuláš – Šándor (46. Svoboda), Kaplan, Pachovský, Kučera – Kašpar (65. Melc), Pekárek.

DAŠICE – DŘÍTEČ 1:5
Už v 8. minutě domácí nabrali dvoubrankové manko. Pak sice snížil Zamastil, nicméně po další chybě šli hosté do šaten s vylepšeným náskokem. Po přestávce se Dašice výrazně zlepšily, ale s koncovkou byly na štíru. Při hře vabank dostaly další góly.
Fakta – branky: 30. Zamastil – 8., 40. a 73. Kušnír, 2. Zollman, 85. Klička. Rozhodčí: Rambousek. ŽK: 0:1. Diváků: 30. Poločas: 1:3. Dašice: Černohubý – Sládek, L. Vajer, M. Hora, J. Vajer – Kučera (46. Vinař), Hynek, Šibal, V. Englich – Zamastil (77. L. Křížek), O. Vajer. Dříteč: Frinta – Vrážel, Picka, Derner, Pečinka – Zollman, Klofanda, Š. Kušnír – Klička, Flídr (87. Mudroch), M. Pech.

CHVOJENEC – MORAVANY B 0:0

První poločas se vyznačoval vyrovnanou hrou. A prim v něm hráli oba brankáři. Ve 49. minutě dostali domácí výhodu penalty po faulu M. Lukase na Velinského. Moravec jí však pohrdl, když pálil do tyče. Od té chvíle získal Chvojenec převahu, kterou ovšem střelecky nevyjádřil.
Fakta – rozhodčí: Kopecký. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Chvojenec: M. Pavlíček – R. Bareš, Centner, Andrýs, Kirchner – J. Píša (56. Daniel Nechvíle), Richter, Vilím (79. Dostál), P. Nechvíle – Moravec (65. Štěpánek), T. Velinský. Moravany B: Raba – Blajda, Sokol, Kubík, Kopták – Kulhánek, Bakeš, R. Hynek, M. Lukas – Švadlenka (23. J. Branda), J. Hynek.

Odpolední nedělní zápasy: Ostřešany – Újezd, Přelouč B – Přelovice a Opatovice – Nemošice budou kvůli dřívější uzávěrce zveřejněny v úterý.