Živanice Pardubice C 1:1

Petr Rejman, trenér Živanic:„Dosáhli jsme velmi cenného výsledku proti kvalitnímu soupeři. Remíza nás udržuje stále ve hře o postup. Chválím celé mužstvo za to že svoji bojovností bod doslova vydřelo. Především pak Ferčáka, který byl u všech rozhodujících momentů."

František Kovárník, trenér Pardubic C:„Utkání jsme měli pod kontrolou, dobře jsme kombinovali. Domácí nám stačili pouze v začátku utkání. Po vstřelení branky jsme další slibné šance lehkovážně zahodili a soupeř v závěru vyrovnal. Výsledek neodpovídá předvedené hře a pro naše mužstvo je ztrátou… Za předvedenou hru chválím celý tým. Jistě chytal Čihař, dále chválím Poláka s Rydvalem. Velmi dobrý výkon předvedli též dva nejstarší hráči na hřišti V. Zavřel a Ryba. "

Srch Moravany 3:1

Rostislav Němeček, trenér Srchu:„Jsem rád, že se nám povedla rehabilitace za špatné výkony s týmy, které se zachraňují. Ve vyrovnaném zápase rozhodlo využívání šancí. V první půli nás Moravany zlobily, ovšem tu druhou jsme již měli pod kontrolou."

Milan Bakeš, trenér Moravan:„O vítězství domácích rozhodla střelecká pohotovost Dolejského. Utkání se lámalo v první půli. To jsme měli výraznou územní převahu, ale nedokázali jsme ji zužitkovat ve více branek. Přestože se domácí brzy ujali vedení, hráli s příliš velkým respektem a nám umožňovali dobře kombinovat v poli. Ještě v úvodu druhého poločasu jsme měli dvě stoprocentní brankové příležitosti, ovšem trestuhodně jsme je nedali. Srch nás za to po standardní potrestali druhým gólem. Pak už to byla z naší strany křeč. Domácí využili i naše další zaváhání a zaslouženě vyhráli."

Přelouč Chrudim C 6:0

Václav Slavík, trenér Přelouče:„Chrudim přijela s hodně mladým kádrem, který ale chtěl hrát fotbal. A to bylo dobře pro nás i pro lidi, kteří se přišli podívat na zápas.Většina zápasu se hrála na polovině soupeře, ale my jsme v první půli opět neproměňovali šance. Na začátku druhé půle jsme měli herní výpadek, který naštěstí soupeř nevyužil. No a poté nám do brány spadlo skoro všechno, do čeho jsme kopli. Pochvalu zaslouží zejména Novotný a Pištora. Za obětavost děkuji zraněnému Kochovi, který zvládl zápas velice solidně."

Březová St. Hradiště 4:3

Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště:„Otočili jsme nepříznivý stav na 3:2 v náš prospěch a měli soupeře na lopatě. V tu chvíli jsme ovládali hru. Jenže vyloučením Stefanova čtvrt hodiny před koncem jsme dali domácím šanci vrátit se do zápasu a oni ji využili dokonale. Ve středu obrany jsme nebyli důrazní. Tam si to musí stopeři ořvat a zorganizovat…"

Stolany Valy 3:4

Jiří Ptáček, trenér Valů:„Vyhráli jsme ale z výkonu některých hráčů jsem zklamaný. Kdyby nehrál Budinský za pět lidí a Šutovec v bráně nečaroval, tak jsme odjeli s prázdnou. Kromě nich dřeli ještě Jeřábek, Veselý a Kolman. Musím ještě vyslovit jedno jméno, a to Michala Bažant. V patnácté minutě se mu obnovilo zranění, ovšem on dělal vše proto, aby mohl pokračovat. Vydržel však jen první poločas. Jinak jsme prohrávali, pak vedli 3:1 a mírný náskok udrželi. Opakuji mít Valy jedenáct Budinských, tak hrají divizi…"

(zz, ašo)