Jeden by nechtěl být v kůži Vysokého Mýta… Míří totiž na půdu bodově rozkuráženého Celtiku. Domácí se na vedoucí tým tabulky chystají a touží po jeho skalpu. Nabídka je to lákavá. Byli by totiž prvními v letošní sezoně. Přelouč čeká záchranářská řež s Lanškrounem. Doma hrají i Živanice.

Sobota 10.15: FK Pardubice C (4., 20 b., 20:9) – SK Vysoké Mýto (1., 27 b., 19:9). Pod Vinicí hřiště č. 2
František Kovárník, trenér Pardubic C: „Utkání s vedoucím týmem soutěže slibuje dobrý sportovní zážitek. Naší snahou bude domácí utkání zvládnout a připravit vedoucímu týmu soutěže první prohru. Hráči se na utkání těší. Sestavu máme stabilizovanou a herně je mužstvo v pohodě."                         
Tip Deníku: 1

Sobota: 14.30: Sokol Živanice (6., 18 b., 22:15) – Sokol Dobříkov (14., 9 b., 14:18).
Petr Rejman, trenér Živanic: „Měli bychom nastoupit zase o něco silnější, protože do sestavy se vrací Ferčák. Utkání má pikantní příchuť, neboť Dobříkov vede bývalý živanický trenér Šmarda. Po  zpackaném utkání v minulém kole v Moravské Třebové nic jiného než výhra nepřichází v úvahu."
Tip Deníku: 1

Sobota 14.30: FK Přelouč (16., 8 b., 9:20) – TJ Lanškroun (9., 13 b., 11:16).
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Pohled na tabulku hovoří jasně. Pro oba celky půjde o velmi důležitý zápas. My bychom ho samozřejmě chtěli zvládnout jak výsledkově, tím mám na mysli výhru, tak i po herní stránce. Nevím, jestli bude k dispozici Semelka. Jinak jsme kompletní a na Lanškroun pořádně nažhavení."
Tip Deníku: 1

Sobota 14.30:  Jiskra Litomyšl (11., 12 b., 12:17) – Sokol Moravany (12., 11 b., 13:22).
Milan Bakeš, trenér Moravan: „Čeká nás soupeř, který se po trenérské výměně výsledkově zvedá. Vždyť v posledních dvou kolech získal šest bodů a neinkasoval. Kostru týmu tvoří převážně hráči, které jsme potkávali v I. A třídě. V útoku hraje stále významnou roli Aleš Bednář. Pro nás se v tomto zápase nic nemění. Sice hrajeme venku, ovšem náš cíl je stejný jako v minulém kole v Lanškrouně: umazat další minusové body. V utkání bude strašně důležité nedostat gól jako první. V Litomyšli totiž není moc ideální prostředí pro fotbal, a to vzhledem k atletické dráze. Proto není hra tak plynulá. Náš kádr ale určitě nebude kompletní."
Tip Deníku: 1