Oškubat lídra! S tímhle předsevzetím v sobotu odpoledne vyrazí pardubické „céčko" do Vysokého Mýta. Že je vládce krajského přeboru jasným favoritem? Ale jděte… Z posledních čtyřech zápasů bral tři body jen jednou. Že je k poražení ukázala před týdnem Přelouč.

Sobota 17.00: SK Vysoké Mýto (1., 57 b., 65:27) – FK Pardubice C (5., 39 b., 43:30. Na podzim: 3:3.
František Kovárník, trenér FK Pardubice C: „Jsem rád, že jsme v dohrávce porazili Poličku (3:1) a potvrdili tak výhru nad Dobříkovem. Museli jsme trpělivě překonávat obranu hostů a do půle se nám to jednou podařilo. Jenže hned po přestávce jsme fatální chybou umožnili bojovnému soupeři vyrovnat. Naše hra poté upadla do podprůměru, ale po trojitém střídání jsme se opět zvedli a zlepšenou hrou dovedli zápas do vítězného konce. Vynikl Knotek. Dnes zajíždíme k soupeři, který bojuje o postup a celou soutěž vede. Tudíž očekáváme, že utkání bude jedno z nejtěžších. A pro naše kluky prověrkou. Bodový zisk by byl úspěchem a motivací pro naše mladé hráče."           
Tip Deníku: 0

Sobota 17.00: Sokol Dobříkov (10., 35 b., 36:35) -Sokol Živanice (9., 35 b., 47:40). Na podzim: 1:1.
Radek Vrážel, hrající asistent trenéra Živanic: „Zajíždíme na horkou půdu do Dobříkova. Máme před sebou těžký a bojovný zápas na malém hřišti. Trenér Šmarda o našem týmu ví vše. Zkusíme ho nějak překvapit. Máme sice velkou marodku, ale o body se porveme."            
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: Sokol Moravany (13., 30 b., 36:50) – Jiskra Litomyšl (11., 34 b., 37:37). Na podzim: 2:5.
Milan Bakeš, hrající trenér Moravan: „Čeká nás velmi kvalitní tým z Litomyšle, který měl výborný vstup do jara. Mužstvo soupeře je poměrně mladé, ale má ve svém kádru tři velmi zkušené hráče. A na lavičce trenéra, který se postaral o herní vzestup v průběhu ročníku. My bychom chtěli v tomto utkání navázat na to pozitivní z posledního domácího utkání a ukořistit tři body. Pokud by se nám to podařilo, výrazně bychom si pomohli k udržení příslušnosti v přeboru."   
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: FK Lanškroun (6., 38 b., 36:39) – FK Přelouč (15., 22 b., 24:56).
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Poslední zápasy jsme odehráli solidně. Doufám, že ve výkonech budeme pokračovat. Mimo dlouhodobě zraněných jsme zdravotně v pořádku. Odhodlaní už venku bodovat. I když víme, že to v Lanškrouně nebude jednoduché."     
Tip Deníku: 0