Valy – Staré Hradiště 2:1
Hosté začali lépe. Šutovec s námahou vytáhl mimo tyče trestný kop Pecháčka. Ve 25. minutě se po rohu nejlépe orientoval Lexman a Hradiště vedlo. Odpověď přišla za sedm minut. Po bratrské spolupráci se prosadil M. Bažant. Obrat dokonala mírná teč M. Bažanta po střele Kubáta.
Fakta – branky: 32. a 60. M. Bažant – 25. Lexman. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (47. Kamitz). Diváků: 100. Valy: Šutovec – Jeřábek, Budinský, Petrlík, Cápay – Kubát (70. Klas), V. Bažant (85. Mzyk), Matoušek, Kolman – M. Bažant, Michek. Staré Hradiště: Kamitz (47. Roubal) – Hejhal, Deutsch, Pitterle, Tamchyna – Lexman, Hudec, Kostka (46. Urbanec) – Stefanov (84. Götz), Hýsek, Pecháček.

Pardubice C – Slatiňany 4:1
Domácí celek měl raketový nástup a již v první minutě otevřel skóre nestárnoucí František Ryba. Ten ve 33. minutě zvýšil už na tříbrankový rozdíl. Jestliže první poločas patřil jednoznačně „Celticu“, ve druhém už se hrál vyrovnanější, fotbal. Nic to ale nezměnilo na jasné výhře pardubického céčka.
Fakta – branky: 1. a 33. Ryba, 24. Baudyš, 75. Rydval – 66. J. Zdražil. Rozhodčí: Gála. ŽK 1:0. Diváků: 110. Poločas: 1:3. Pardubice C: L. Zavřel – Dvořák, Komárek, Táborský, Hanč – Baudyš, Chovanec, Ryba (59. V. Zavřel), Konvalina – Hovorka (46. Jelínek), Rydval (82. Čihař).

Letohrad B – Přelouč 3:3
Přelouč se sice po Kochově trestném kopu do “šíby“ ujala vedení, ovšem pak třikrát za sebou inkasovala. Na dohánění ztráty měla dvacet minut. Vyřešila to opět palbou z dálky. Nejdříve se prezentoval pumelicí z hranice šestnáctky Ročín a pak propálil vše před sebou Šmejda.
Fakta – branky: 32. Hynek, 37. Svoboda, 63. Matějíček – 30. Koch, 70. Ročín, 78. Šmejda. Rozhodčí: Habrda. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (71. Ročín). Diváků: 30. Přelouč: Poříz – Rokyta, Šmejda (82. Slabý), Hladík, Ulrych (70. Beránek) – Pištora (52. Váša), Jezdinský, Novotný, Janecký – Ročín, Koch.

Moravany – Stolany 1:2
Ve 23. minutě Veselý důsledně sledoval míč a otevřel skóre. Po přestávce domácí zahodili pět šancí, když dvakrát Stolany vykopávaly z prázdné brány. V 72. prošel centr k Černohubému, který vyrovnal. Deset minut před koncem Kaciáň přesně dorážel prudkou střelu Jenky. Hosté dokonaly obrat a pak zuby nehty udrželi vedení.
Fakta – branky: 23. Veselý – 72. Černohubý, 80. Kaciáň. Moravany: Skalický – Krpata, A. Záleský, Lukas, Houžvíček – Molek (85. Novák), Zahrádka, Imramovský, Fibikar (64. Kulhánek) – Veselý, Kříž. (zz, ašo)