Rekordní počin. V době, kdy se podzimní část krajského přeboru překulila do své druhé poloviny, získali dohromady zástupci pardubického okresu nejvíce bodů z dosavadní sezony. Přispěla k tomu Přelouč, protože poprvé zvítězila. Domácí prostředí  využil také „Celtic". Jeho produkci zařídili hráči, kterým začíná příjmení písmenem R. Jan Růžička se trefil dvakrát po zemi k tyči, střídající Rydval pak vždy doklepával do prázdné. Oběma rivalům mohou závidět v Živanicích a Moravanech.

Živanice – Cerekvice 1:1
Petr Rejman, trenér Živanic: „Od začátku se hrál vyrovnaný a kvalitní zápas. První šanci měl už v 7. minutě Kořínek, ale pálil vedle. Za minutu hlavičkoval Ferčák, gólman hostí vyrazil a dorážku Urbance zablokovali obránci. Pak měli šance hosté. V rozmezí pěti minut se třikrát vyznamenal Hlouš. Na druhé straně pěkný centr od Kořínka na malém vápně minuli Podlipný i Kaufman. Do vedení jsme šli těsně před odchodem do kabin, kdy přesnou přihrávku Gorola s přehledem umístil k tyči Pecivál.  Jenže od začátku druhé půle převzali hosté iniciativu a zle nám zatápěli. Nastřelili tyč, břevno a několik závarů vyřešil Hlouš. Cerekvický tlak pomalu slábl a 74. minutě mohl rozhodnout utkání Kaufman, ovšem jeho samostatný nájezd zlikvidoval  gólman a dvojitou dorážku vždy srazili obránci. Hosté už jen nakopávali dlouhé míče do vápna, ale bez efektu. Už se zdálo, že hubenou výhru ubráníme, ovšem sok po rohu vyrovnal.
Naši hru silně ovlivnilo zranění Ferčáka, který musel už po osmi minutách střída. Naše herní koncepce dostala velké trhliny. Soupeř měl kvalitu a musím přiznat, že body spíše ztratil. Chválím mužstvo za bojovnost. Vynikli Trupl, Mocanu a gólman Hlouš."

Přelouč – Choceň 2:1
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Jednalo se o vyrovnané utkání, ve kterém obě mužstva měla dost příležitostí na vstřelení branky. Naštěstí my jsme proměnili o jednu více, což rozhodlo o naší výhře. Ale museli jsme o ni  bojovat až do konce zápasu. Přitom stačilo  za stavu 2:0 přidat třetí pojišťovací branku. A že šance na to byly. V závěru, kdy nás soupeř zmáčkl, opět podržel tým brankář Poříz. Dále chválím za dobrý výkon Ulrycha, Marečka a Novotného."

Pardubice C – Č. Třebová 4:2
František Kovárník, trenér Pardubic C: „Česká Třebová se představila jako velmi těžký soupeř, který přijel pro bod. Tomu přizpůsobila svoji taktiku. Čekala na naše chyby a těch se snažila využít ve svůj prospěch. To se hostům také ve dvou případech podařilo. Naši hráči na toto byli připraveni a taktické pokyny splnili. Soupeře jsme nepustili do vedení a sami dávali góly. Rozhodujícím okamžikem byla třetí naše branka, které předcházela hrubka gólmana. Naše vítězství je zasloužené a chválím všechny hráče za disciplínu a nasazení. Spolehlivě zachytal dorostenec Dominik Růžička Dominik, brankově se dvakrát prosadili Jan Růžička  a Rydval. Velkým nebezpečím pro soupeře byl aktivně hrající Polák."

Moravany –  M. Třebová 1:1
Milan Bakeš, trenér Moravan: „Sehráli jsme smolné utkání, kdy jsme doplatili na neproměňování šancí. Od úvodu se hrálo ve svižném tempu, ke kterému přispěli i hosté. Moravská potvrdila, že je  venku nebezpečná. Diváci se rozhodně nenudili, protože brankové příležitosti na sebe nenechávaly čekat. Hosté si vypracovali v první půlce tři a jednu proměnili. My jsme opět zahazovali, co se dalo. Dvakrát Novák i Kříž, jednou Erber.  A tak jsme podobně jako v posledních dvou domácích zápasech do kabin odcházeli s mankem. Rovněž po pauze se hrálo ve vysokém tempu. Naše aktivita byla zúročena po patnácti minutách, kdy se prosadil Erber. Gól nás nakopla a dál jsme se tlačili k soupeřově bráně. Vyplynuly z toho další brankové příležitosti, ale bez úspěchu. I hosté se dostávali díky naší otevřenější defenzívě do příležitostí, ale v rozhodujících chvílích nás podržel Skalický a dvěma zákroky Veselý. Obě mužstva chtěla zvítězit, a tak se diváci bavili až do konce utkání.
Mohu být spokojený s nasazením a touhou porvat se o vítězství. Chybí nám však klid a přesnost v koncovce. Nemůžeme si dovolit zahazovat tolik brankových příležitostí. To nás stojí body."