Nohy v bažině? Tak možná jen do středy. Přelouč se po debaklu v Hlinsku a vítězství Žamberku začíná po pás nořit do sestupových vod. Zítra hraje v Lanškrounu o hodně. Holice budou hájit vedoucí příčku v České Třebové. Na jejich zaváhání čeká pardubická juniorka.

Sobota 17.00: FK Česká Třebová (7., 41 b., 39:33) – SK Holice (1., 55 b., 67:30). Na podzim: 1:1, p.k. 2:4.
Václav Velinský, trenér Holic: „Máme čtyři zraněné hráče ze základní sestavy, takže k zápasu jedeme značně oslabení. To, ale nic nemění na tom, že chceme bodovat. Nejlépe vyhrát. Pravě v těchto momentech by se měl ukázat charakter mužstva."⋌Tip Deníku: 1

Neděle 16.30: FK Pardubice B (2., 54 b., 70:59) – 1. FC Žamberk (15., 20 b., 20:39). Na podzim: 2:1.
František Kovárník, trenér Pardubic B: „Po našem minulém domácím zaváhání se Svitavy chceme výpadek napravit a získat v dalším utkání ve svém prostředí utkání plný počet bodů. A tím zůstat v kontaktu se špicí krajského přeboru. Se sestavou tentokrát máme problém, kvůli velkému počtu zraněných hráčů. Uvidíme, kdo se do neděle vyléčí a bude k dispozici. Pravděpodobně budeme muset využít ve větším počtu hráče dorosteneckého věku."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: TJ Sokol Moravany (11., 28 b., 36:43) – FK Letohrad (16., 10 b., 19:73). Na podzim: 3:0.
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Ve středu jsme v dohrávce prohráli doma 1:2 s Českou Třebovou. Utkání rozhodl náš prospaný první poločas. Po změně stran jsme sice zabrali, ale chyběl nám důraz v zakončení.
Anglický týden zakončíme soubojem s posledním. Uvidíme jestli budeme schopni nahradit Poláčka v koncovce, který ladí formu ve Španělsku na MS veteránů. Je jasné, že s letohradskou rezervou už musíme plně bodovat!"
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: TJ Lanškroun (12., 25 b., 34:60) – FK Přelouč (14., 23 b., 22:61). Podzim: 1:1, p.k. 2:4.
Václav Sůra, trenér Přelouče: „Středa se pro nás stala černým dnem. V dohrávce jsme utrpěli v Hlinsku debakl 1:8. Na Vysočinu jsme odjeli s touhou bodovat, protože domácí se na jaře také trápí. Hlinsko postavilo do brány Čihaře ze Živanic, my jsme nastoupili v tu chvíli nejsilnější možné sestavě. Začátek byl z naší strany slušný. Hráli jsme aktivně a ve 21. minutě šel Koch sám na gólmana. Jenže se pak zranil. A přišel náš zkrat, kdy jsme během sedmi minut třikrát inkasovali. Z toho gólman Konvalina dvakrát pustil centry před sebe. Druhý poločas se už jen dohrával a domácí si s chutí zastříleli.
V neděli nás čeká Lanškroun a každý ví, že jde o všechno. Budeme bojovat jako o život!"
Tip Deníku: 1