Č. Lípa  – Pardubice 2:0

Pokus skolit Českou Lípu dopadl bídně, Pardubice se neprosadily, jen centr Jeřábka skončil na tyči.  Domácí se dostali do vedení v 10. minutě, po obrátce přidali pojistku.

Fakta – branky: 10. Bohata, 65. Jordák. Rozhodčí: Mudra (Přeštice). ŽK: 4:2. Diváci: 270. Poločas: 1:0.  Arsenal Česká Lípa: Bojčuk – Janek, Jamrich, Bohata, Broschinský – Knobloch (85. Kmoníček), Beran, Kučera, Patka, Jordák (73. Barciaga) – Procházka (89. Šmidrkal). FK Pardubice: Shejbal – Přibyl, Tischler, Prorok, Norek – Kakrda (54. Rešetár), Řezníček (71. Brychta), Jeřábek, Javůrek – Dittrich (78. Hundák), Petrus.

Martin Svědík, trenér Pardubic: „Zápas se lámal už v první desetiminutovce. Dostali jsme se do tlaku, jenže domácí brzy udeřili, to ovlivnilo celý zápas. Česká Lípa pak těžila z benevolentnějšího metru sudích, hrála proti nám na hranici agresivity.

Chrudim –  Písek  1:0

Letohrad – Domažlice 1:0

Další výsledky – 30. kolo:

Liberec B – K. Dvůr 2:3 (0:2), Karlovy Vary – Plzeň B 3:1 (1:0), Kladno – Ml. Boleslav B 0:1 (0:1), Hlavice – Ovčáry 3:2 (1:1), Vltavín –  Chomutv 1:2 (0:0). Roudnice – Kunice  1:1 (0:0)