Hlavice – Pardubice 0:5

Posily z ligového Hradce byly Hlavici k ničemu. Domácí na svém malém plácku ostrouhali. Pardubice je zničily už v první půli, když se ujaly vedení 4:0 a ještě několik šancí promarnily. Pátý gól přidal ve druhé půli Dittrich, když vystihl kličku brankáře Ottmara.

Fakta – branky: 14. Přibyl, 26. Javůrek, 34. Petrus, 44. a 62. Dittrich. Rozhodčí: Kubec (Kdyně). ŽK: 1:0. Diváci: 56. Poločas: 0:4. Hlavice: Ottmar – Holeš, Dvořák, Schwarz, Ježdík, Zelený, Šollar (73. Klíma), Novotný (67. Grobl), Němec, Duben. Pardubice: Shejbal – Přibyl, Tischler, Prorok (70. Hudec), Norek – V. Kakrda (56. Hundák), Řezníček (82. Kudrna), Jeřábek, Javůrek – Petrus, Dittrich.
Martin Svědík, trenér Pardubic: „V prvním poločase jsme podali výborný výkon, domácí se k ničemu nedostali, zaslouženě jsme dali čtyři branky. Řada dalších příležitostí zůstala ještě nevyužita. Potěšilo mě, že jsme ukázali, že se dá i na hřišti menších rozměrů hrát kombinační fotbal."

Chrudim –  Domažlice 1:5

Fakta – branky: 56. Adámek – 29. Kovařík, 72. Bezděk, 73. Leitl, 76. Bauer, 85. Veselý. Rozhodčí: Moník (Trutnov). ŽK: 2:1. Diváci: 428. Poločas: 0:1. MFK Chrudim:  Mrázek – Štěpánek, Linhart (46. Drahoš), Radouš, Adámek – Luptovský, Kesner, Hauf (77. Valda), Vodrážka, Dostálek (77. Vágner) – Holub. Jiskra Domažlice: Houdek – Jendruščák, Tesař, Bauer, Mandous – Leitl (79. Strejc), Mužík, Došlý (67. Braun), Javorský – Bezděk (83. Veselý), Kovařík.

Letohrad –  Vltavín 2:1

Fakta – branky: 17. Kulhánek, 36. Brendl – 86. Předota. Rozhodčí: Janíček (Deštná u Dačic). ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0. FK OEZ Letohrad: Kykal – Macek, Strasmeier, Vaniš, Kail – Štěpán (78. Kříž), Bíro, Niessner, Nadrchal – Brendl (84. Nágl), Kulhánek. Loko Vltavín: Čaba – Kozák, Valíček, Bureš, Krimlák – Zelenka (46. Marčík), Štumpf (81. Červenka), Pečeňa, Škovránek (81. Palej) – Předota, Pozníček.

Další výsledky – 28. kolo: Kladno – Chomutov 1:0 (0:0), Liberec B – Kunice 0:4 (0:0), Plzeň B –  Ovčáry 0:0, Karlovy  Vary – Králův Dvůr 0:2 (0:0), Roudnice – Písek 4:3 (1:1), Č. Lípa – Mladá Boleslav 1:0 (0:0).

1.    Chrudim    30    22    5    3    59:26    71
2.    Pardubice    30    18    5    7    66:30    59
3.    Kunice    30    15    10    5    54:25    55
4.    Domažlice    30    15    4    11    63:45    49
5.    Roudnice n. L.    30    14    4    12    62:52    46
6.    Ovčáry    30    14    4    12    48:40    46
7.    Vltavín    31    13    6    12    45:45    45
8.    Ml. Boleslav B    31    12    7    12    60:46    43