Již před rokem na stejném místě pardubický kapitán Tomáš Rolinek uspořádal zápas, který podpořil malou Eričku. V novém roce chce Dynamo pomoci právě Míšovi, který navštěvuje domácí zápasy Dynama a hraje sledge hokej za pardubické Mustangy.

„V každé sezoně chceme intenzivně podporovat někoho, kdo si naši pomoc zaslouží. Přejeme si, abychom nejen na této akci, ale i na dalších, které připravujeme, vybrali co nejvíce finančních prostředků, které Míša využije pro svou léčbu,“ uvedl Dušan Salfický, předseda představenstva a generální manažer klubu.

Kdo v Srchu vyběhne na trávník? Tentokrát dva výběry pardubických hokejistů. V tradičním klání starých a mladých nastoupí hráči z doby, kdy se Rolinek teprve zabydloval v A týmu, a proti nim vyběhnou současní hokejisté Dynama.

V týmu s pardubickým kapitánem přislíbili účast Dušan Salfický, Jaroslav Kudrna, Michal Mikeska, Petr Koukal, Stanislav Procházka, Michal Tvrdík, Adam Svoboda, Tomáš Blažek nebo Lukáš Radil.

Areál v Srchu bude otevřen ve čtvrtek od 17 hodin, začátek utkání je o hodinu později. Vstupné je 50 korun pro dospělé a 20 korun pro děti, výtěžek z něj Dynamo věnuje Míšovi Tereskovi na jeho otevřený účet.