Mateřov – Chroustovice 1:1, penalty 4:2
Radek Klíma, hrající trenér Starého Mateřova: „Vyšel nám úvod zápasu a podařilo se nám v 7. minutě otevřít skóre z penalty za faul na Medunu. Zbytek poločasu byla hra vyrovnaná. Jenže ve druhém poločase nás Chroustovice zatlačily, ale pouze vyrovnaly na 1:1. Na penalty jsme stejně jako v prvním kole byli šťastnější. Ve středu se od šesti všichni těšíme ve třetím kole Poháru hejtmana na rozjeté Slatiňany."

Nasavrky – Sezemice 7:1
Ondřej Kumpan, trenér Sezemic: „Dovolené, nemoci a zranění nám bohužel znemožnily myslet na dobrý výsledek. Byli jsme rádi, že jsme dali do kupy jedenáct lidí, čímž bych rád poděkoval klukům z béčka za výpomoc. V samotném utkání byli domácí po celý zápas lepší a zaslouženě zvítězili. My jsme se drželi v zápase necelý poločas, tři obdržené branky před půlí zápas rozhodly. Přes inkasované branky bych pochválil gólmana Báču a také Knauteho, který odehrál výborný zápas a zaslouženě byl alespoň odměněn vstřeleným gólem."

Roh. Bělá – Dobříkov 3:1
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Do utkání jsme vstoupili impozantně. Takřka prvních dvacet minut jsme hráli pouze na soupeřově polovině. Škoda jen, že z tlaku v prvním poločase jsme vytěžili pouze jednobrankové vedení. Do druhého jsme také vstoupili velice dobře, kdy po dvou minutách jsme zvýšili vedení a měli jsme se psychicky dostat do jiné role, než kterou jsme od té chvíle paradoxně předváděli. Celý druhý poločas byl ve znamení soubojů a nepřesností. Hosté vsadili na jednu kartu, zvýšit úsilí a vstřelit kontaktní branku, to se jim bohužel podařilo. S přibývajícím časem jsme mohli několikrát jít do otevřené obrany, finální fáze se však nedařila. No a tak jsme doslova do konce utkání odolávali obrovskému tlaku hostí. V poslední minutách utkání však již hrál Dobříkov na značné riziko a v 90. minutě nechal Starému z dálky přelobovat brankáře. Ten se nemýlil a bylo rozhodnuto. Chci poděkovat celému týmu za bojovnost, morálku a psychickou odolnost."

Choltice – Stolany 0:4
Lubomír Vorlíček, trenér Choltic: „Hrůza. Jako kdyby kluci zapomněli ze dne na den hrát fotbal. Vždy jsme trefili prvního hráče, který nám stál v cestě. Nevymysleli jsme žádnou souvislejší akci a pokazili šílené množství přihrávek. Nevím jestli se bojíme. Přitom mámě v kádru zkušené hráče. Asi je budu muset vzít na tatarák jako Franta Straka… "

Proseč – Řečany n. L. 5:0
Hostující tým se po venkovním výprasku s hodnocením zápasu neozval.

Sruby – Horní Ředice 2:0
Stanislav Šedivka, trenér Horních Ředic: „Stále stejná písnička. Místo abychom šli ve vyrovnaném zápase do vedení, dostali jsme na začátku druhé půle dva góly po standardních situacích a bylo hotovo. Fotbal je sice o chybách, ale my jich uděláme na jeden zápas nějak moc…