VÁŠ DENÍK CELÝ A IHNED ROVNOU DO POČÍTAČE?

Více o možnostech elektronického předplatného vydání Deníků najdete ZDE

Čeká je ještě jeden velký zápas, příští čtvrtek Pardubice nastoupí v odvetě Mol Cupu na hřišti Sparty. Ale Fotbalová národní liga má už padla a Deník šestému týmu tabulky vystavil za půlku sezony vysvědčení. Je to třída premiantů, kde nejhorší jsou trojky. Který učitel by takovou partu nechtěl…

Zatímco ostatní v soutěži utrácejí velké peníze za drahé posily, Pardubice vsadily na svoje hráče. Tahle cesta vypadá slibně, podzim klubovou vizi potvrdil.

BRANKÁŘI

Luděk Frydrych  3
(11 zápasů, 990 minut)
Úplně ono to nebylo. Občas předvedl, proč je pro Pardubice tak nesmírně cenný, ale stabilní formu si nedržel. Není zase takovým tajemstvím, že úplná spokojenost s jeho výkony v Pardubicích nepanovala. Umí sám urvat zápas, soupeře vychytat. Ale tohle chybělo. Přes zimu se musí restartovat, protože pro jaro ho čeká něco, co už pár let v Pardubicích nezažil: rvačka o místo. Náhradníci vystoupili ze stínu, Ptáček už není papírová křehulka, Knobloch vychytal Spartu a ukázal, že na FNL v klidu má. Jestli mu třeba chyběla motivace dřít, teď ji má.

Milan Knobloch  1-
(4 zápasy, 360 minut)
Už asi navždy mu v Pardubicích zůstane přídomek „Ten, co v poháru vychytal Lafatu". Reflex, sílu a dobré vybíhání ukázal hlavně v poháru proti Spartě. Hned potom gólmanský zázrak zazářil v Třinci. Nevyrobil jedinou chybičku a poukázal na svoje velké možnosti. Když zaskakoval v půlce sezony za zraněného Frydrycha, tak dominantní ještě nebyl, ale nakonec ukázal, že roste do pozice gólmanské jedničky. Je velký a silný. Když běží proti vám, připomíná vlak. Neuhne. Pokud neuskočíte vy, je po vás.

Celé hodnocení týmu FK Pardubice najdete na straně 20 čtvrtečního vydání Pardubického deníku nebo také v elektronické verzi vydání listu.