Posledním kolem byla zkompletována podzimní část nejvyšší okresní soutěže. Do jarních odvet vstoupí z prvního místa Chvojenec, jehož výhru nad týmem Ostřešan zařídil hattrickem kapitán Jedlička. Poslední jsou zatím Chvaletice.

Mikulovice – Pardubičky 2:3

Branky: 33. P. Vencl, 49. K. Hromek – 28. Froš, 32. Mrázek, 48. Luptovský. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:2. Diváků: 80. Poločas: 1:2. Mikulovice: P. Dufek – Bondor, Handlíř, Vyskočil, P. Hyxa (90. Křivka) – K. Hromek (82. Průša), Carda, Valský – P. Vencl, Šmejda (78. J. Hyxa), J. Vencl. Pardubičky: Maršíček – Svoboda, Kaluža, Urbanec, Bažant – Froš, Zemek, Mrázek (63. Kříž) – Jonáš (79. Pithart), Poláček, Krejčí (46. Luptovský).

První poločas kvalitního utkání ovládli hosté, kteří se dvakrát gólově prosadili. Další tři tutové šance zneškodnil brankář Dufek. Útočnou fázi domácím komplikoval také vítr, ale ve 33. snížil P. Vencl. V úvodu druhé půle chybovala domácí obrana a Luptovský pohodlně přeloboval Dufka. O minutu později sice opět snížil hlavou K. Hromek, ale další příležitosti domácích pochytal Maršíček.

Chvojenec – Ostřešany 3:2

Branky: 59., 70. a 84. Jedlička – 83. Drbohlav, 90. Hájek. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Poločas: 0:0. Chvojenec: M. Pavlíček – Kirchner, Silbernágl, Centner, J. Velinský – Burkovič (51. Nechvíle), T. Velinský (87. Moravec), Jedlička, Zajíc – Erber, Částek (Zbudil). Ostřešany: Pechman – Sekyrka (87. Zamazal), Drábek, Bobek, Pulpán – Kasal, Hájek, Paštyka, Novák – Drbohlav, Dufek (72. Jankovský).

Všech pět branek padlo až po přestávce. Nejprve se dvakrát z trestného kopu trefil Jedlička a zajistil domácím pohodlný náskok. V 83. snížil Drbohlav, ale hned v zápětí po přihrávce Erbera zkompletoval Jedlička hattrick. V závěru uzavřel Hájek po rohu na konečných 3:2.

Choltice – Újezd 2:2

Branky: 6. Ondráček, 90. Bravenec z pen. – 47. Svatoň, 52. Bendžík. Rozhodčí: Májek. ČK 0:1 (90. Matys), ŽK 0:3. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Choltice: Bolek – Svoboda, Šmerda, Korbel, Bravenec, – Jan Kohoutek (46. Salfický), Jiří Kohoutek, Karlík, Indra (46. Knapík) – Augustin, Ondráček. Újezd: Svoboda – Strnad, Zima, Pavelka, Černý – Petříček, Matys, Doležal, Bendžík – Kolín, Jandák (46. Svatoň).

Ve vyrovnaném a bojovném utkání se domácí dostali v šesté minutě do vedení. Po změně stran však hosté během šesti minut skóre otočili. Při závěrečném tlaku domácích hosté faulovali a Bravenec v první minutě nastavení zařídil dělbu bodů.

Dříteč – Opatovice 1:2

Branky: 42. Meruňka – 45. Nosek, 90. Dujsík. Rozhodčí: Řezníček, žluté karty: 1:0. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Dříteč: Frinta – Haan, Pluhař, Bednář, Morávek – Vosyka, Mužík, Kroupa, Spěvák – Pečinka, Meruňka. Střídali: Voříšek, Vondrouš. Opatovice: Cincibus – Valenta, Voříšek, Práchenský, Jičínský – Filipek, Englich, Ročín, Valenta – Novák, Nosek. Střídali: Dujsík, Vandas, Šťastný.

Lépe začali domácí, ale ujal se až samostatný únik Meruňky ve 42. minutě. Ještě do přestávky stihl Nosek potrestat zaváhání domácích na půlící čáře a vyrovnal. Po pauze udávali tempo hry hosté, v 75. minutě nastřelil Novák tyč Frintovy branky. Domácí tři vyložené šance neproměnili, a tak v poslední minutě zařídil opatovickou výhru Dujsík.

Přelovice – Chvaletice 5:0

Branky: 30. Movsesian, 41. Balada, 52. Mádr z penalty, 58. Khun, 82. Vohralík. Rozhodčí: D. Strnad. ŽK 2:1. Diváků: 70. Poločas: 2:0. Přelovice: Rejduga – Čapek, Mádr, Půlpán (65. O. Šimák), M. Hladík – Řehák, Vohralík, Khun, L. Hladík (60. Blažek) – Balada, Movsesian (70. R. Šimák). Chvaletice: Vondrák – Kredba, Hrbek, Brunclík, Herman – Filip, Mařata, Kosprt, Šnýdr – Novotný, Kuch. Střídal: Vohralík.

Domácí měli od začátku zápasu více ze hry a do poločasu si vytvořili dvoubrankový náskok. Hosté mohli snížit v 55. minutě za stavu 3:0, ale brankář Rejduga penaltu chytil. Poté domácí hru kontrolovali a přidali další dvě branky.

Roveň – Řečany 1:2

Branky: 44. Mikuláš – 55. Chára z penalty, 90. Pelant. Sudí: Kišš. ŽK: 1:2. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Roveň: Baláš – O. Koláček, M. Koláček, Mládek, Šišán – Pýcha, Mikuláš, Vach, Kaplan – Machatý, Melc. Střídali: Kašpar, Prokeš. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Chára, Grande, P. Moravec – M. Moravec, Ujec, Hostinský, Bahník – Němec, Bank. Střídali: Pelant, Moravec.

Domácí opět doplatili na neefektivní koncovku, když hned v úvodu nevyužili tři šance. Až na konci prvního poločasu se po rohu prosadil hlavou Mikuláš. Ve druhé půli hosté nejprve v 55. minutě z penalty vyrovnali. V závěru pak střídající Pelant tečí zajistil odvoz tří bodů do Řečan.

Mnětice – Sezemice 1:2

Branky: 36. Václavek – 53. Lába, 83. Knížek. Rozhodčí: Syrůček, žluté karty: 0:1. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Mnětice: Kučera – Zetek, Šlégr, Vafka (88. Mudroch), Hašek (77. Hutla) – Morávek, Václavek, Turek, Zelinka – Tláskal, Vácha. Sezemice: Levinský – R. Plecháček, Kříž, Süttö, Hrdý – J. Kašpar, Z. Plecháček (46. Valenta), Blažek, Knížek (87. Knaute) – Pašťalka (76. Pleva), Lába.

Hosté získali šťastné tři body, když ve druhém poločase dokázali otočit nepříznivý stav. Domácí se ujali vedení Václavkem, ale další příležitosti nevyužili, jednou trefili i tyč. Hosté naopak ze dvou vážnějších šancí dokázali vytěžit dvě branky.