Opatovice – Pardubičky 2:3

Více ze hry měli od začátku utkání hosté. Změnu skóre zapříčinily v první půli chyby v obranách. Tu první využili domácí Dujsíkem, za hosty srovnal na 1:1 Poláček. Domácí vedli ještě jednou od 49. minuty po střele Vaňka, ale hosté v rozmezí 68. až 73. minuty rozhodli o svém vítězství brankami Zemka.
Branky: Dujsík, Vaněk – Zemek 2, Poláček. Rozhodčí: Hamerník. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Opatovice: Mergl – Vaněk, Voříšek, Práchenský, Valenta – Novák, Moník, Nosek, Dujsík, Jičínský – Kuchta. Střídali: Vandas, Hampl. Pardubičky: Maršíček – Sokol, Hamerský, Hála, Bažant – Froš, Zemek, Englich, Zelenda – Poláček, Mrázek. Střídali: Kříž, Krejčí, Luptovský.

Chvojenec – Dříteč 2:2

Ve 14. minutě se trefil z trestného kopu Šorfa a poslal hosty do vedení. Minutu před přestávkou ještě hostující Vít nastřelil tyč. Po pauze už byl Vít úspěšnější, když potrestal chybu domácího brankáře a zvýšil. V 50. minutě snížil M. Jedlička z penalty po ruce Drahokoupila. Chvojenci se podařilo vyrovnat až ve druhé minutě nastavení, kdy byla po faulu Vávry na Burkoviče nařízena penalta, kterou M. Jedlička opět proměnil.
Branky: 50. a 90. M. Jedlička (obě z penalty) – 14. Šorfa, 47. Vít. Rozhodčí: Rambousek. ŽK 4:5. Diváků: 120. Poločas: 0:1. Chvojenec: M. Pavlíček – Kirchner, T. Jedlička, Centner, J. Velinský – T. Velinský, M. Jedlička, Zbudil (77. Silbernágl), J. Pavlíček (59. Burkovič) – D. Velinský (46. Nechvíle), Erber. Dříteč: Vávra – Haan, Bednář (46. Štěpán), Morávek, Drahokoupil – Vít (72. Školník), Klofanda (90. Hruša), Kroupa, Pečinka – Šorfa, Pluhař.

Újezd – Mikulovice 2:2

V první půli si domácí vytvořili tlak, ale brankové příležitosti neproměňovali. Až ve 29. minutě využil Doležal přihrávku Jiřího Petříčka. Hned na začátku druhé půle se hlavou prosadil opět Doležal. V 73. minutě využil J. Hyxa dlouhého výkopu Dufka a překonal Jandáka. Ze závěrečného tlaku vytěžili hosté vyrovnání v 86. minutě po hlavičce Křivky.
Branky: 29. a 48. Doležal – 73. J. Hyxa, 86. Křivka. Rozhodčí: Baracz. ŽK 2:2. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Újezd: Jandák – Firbas (73. Strnad), Svoboda, Rusín, O. Bendžík – Jiří Petříček (85. Rambousek), Kolín, T. Bendžík, Jakub Petříček – Doležal, Černý. Mikulovice: Dufek – Křivka, Hanzl, Vyskočil, P. Hyxa – Soukup (88. Handlíř), Carda, Šmejda, Štěpán (46. J. Hyxa) – J. Vencl, P. Vencl.

Chvaletice – Choltice 1:2

Hosté se ujali vedení ve 22. minutě, kdy Augustin využil přihrávku od Svobody. Domácí své příležitosti nevyužili, naopak v 80. minutě přidal svůj druhý gól Augustin. Za Chvaletice v závěrečné minutě jen snížil Sajdl.
Branky: 90. Sajdl – 22. a 80. Augustin. Rozhodčí: Hrdý. ŽK 3:3. Diváků: 50. Poločas: 0:1. Chvaletice: Meško – Herman, Hyhlík, Novotný, Hrbek – Mařata, Brunclík, P. Kuch, Šourek – Filip, Linhart. Střídali: Vondrák, Šnýdr, Sajdl. Choltice: Zářecký – Zetek, Šmerda, Brožek, Peml – Jiří Kohoutek, Jan Kohoutek, Knapík, Karlík – Augustin, Svoboda. Střídali: Cvejn, Knický, Vidičan.

Řečany – Sezemice 3:0

Již v 5. minutě se po centru Němce prosadil Bank hlavou. Poté pokračovala převaha domácího týmu, kterou ve 34. využil Němec. V závěru si Sezemičtí srazili míč do vlastní sítě po akci Karely.
Branky: 5. Bank, 34. Němec, 85. vlastní. Rozhodčí: D. Strnad. ŽK 1:2. Diváků: 140. Poločas: 2:0. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Grande, Křivka, Petr Moravec – Kobera, Hostínský, Ujec, Michal Moravec – Němec, Bank. Střídali: Karela, Bahník, Stoklasa. Sezemice: Levinský – Süttö, R. Plecháček, A. Blažek, Hrdý – Lába, Kříž, Z. Plecháček, Horák – Pleva, Štěrovský. Střídali: Valenta, Knaute.

Přelovice – Roveň 1:1

Ve vyrovnané první půli dostal L. Hladík domácí do vedení. Po vyloučení domácího Mádra v 58. minutě získala Roveň převahu a zanedlouho Vach vyrovnal. V závěru se ještě počet hráčů na hřišti vyrovnal, skóre se nezměnilo.
Branky: 32. L. Hladík – 64. Vach. Rozhodčí: Klempíř. ČK 1:1 (58. Mádr – 88. Mládek), ŽK: 2:3. Diváků: 90. Poločas: 1:0. Přelovice: Rejduga – Mádr, Čapek, Půlpán, M. Hladík – Řehák, Khun, Movsesjan, Šprinc – Balada, L. Hladík. Střídali: R. Šimák, Kalinin. Roveň: Baláš – Mládek, Šišán, Kaplan, Mikuláš – O. Koláček, Vach, Franc, Machatý – Melc, M. Koláček. Střídali: Pýcha, Kašpar.

Ostřešany – Mnětice 1:0

Domácí začali aktivněji, po půlhodně Hodás orazítkoval tyč. Jediný gól padl ve 44. minutě, kdy se z trestného kopu trefil Drbohlav. Po přestávce se střídaly šance na obou stranách, ale branky nepadly.
Branka: 44. Drbohlav. Rozhodčí: Kykal, ŽK 3:2. Diváků: 130. Poločas: 1:0. Ostřešany: Pechmann – Zamazal, Drábek, Pulpán, Krejčok – Kasal, Paštyka, Bobek, Dufek – Drbohlav, Hodás. Střídali: Moravec, Hochman. Mnětice: Kučera – Hašek, Vafka, Šašma, Zelinka – Chmelař, Štěpanovič, Hutla, Turek – Závorka, Tláskal. Střídal: Dvořák.