Nejvyšší okresní fotbalová soutěž měla na programu deváté dějství.

Roveň – Dříteč  4:2
První poločas byl přehlídkou neproměněných šancí domácích. Hosté naopak vytěžili maximum, a tak byl stav po poločase nerozhodný. Ve druhé půli měla Roveň herně navrch, ale uklidnění přinesla až čtvrtá branka Žateckého.
Fakta – branky: 19. a 70. Vach (1 z penalty), 42. Mikuláš, 84. Žatecký – 16. Bednář, 33. Bažant. Rozhodčí: Čermák. ŽK 0:1. Diváků: 90. Poločas: 2:2. Roveň: Baláš – Mládek, Mikuláš, Shejbal, M. Koláček – Pýcha, L. Kaplan, Vach, O. Koláček – Melc, Machatý. Střídali: J. Kaplan, Žatecký, A. Kašpar. Dříteč: Farník – Haan, Kopták, Bednář, Hrůša – Pečinka, Voříšek, Kroupa, Mužík – Tesař, Puhlovský. Střídali: Bažant, Kalhous.

Paramo – Řečany 0:3
Fotbalovější hosté měli po celý zápas více ze hry. Skóre otevřel po rohu dorážející Tichý, druhou branku přidal hlavou Křivka. Konečné slovo měl Němec z trestného kopu v závěrečné minutě.
Fakta – branky: 18. Tichý, 51. Křivka, 90. Němec. Rozhodčí: Rambousek, ŽK 1:0. Diváků: 40. Půle: 0:1. Paramo: Mergl – R. Topič, Veselý, Vacek, Mládek – Černý, Hakl, Staněk, Brambůrek – Suchánek, Kunart. Střídali: Troják, Čáp. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Chára, Petr Moravec – Tichý, Bahník, M. Moravec, Kobera – Novotný, Němec. Střídali: Pavel Moravec, Svatoň, Křivka.

Pardubičky – Chvojenec  2:7
Domácí se ujali vedení, ale v závěru poločasu udeřili hosté, když ve 45. zvýšili na 1:3. Po změně stran Chvojenec přidal další gól, Poláček z penalty jen snížil. V závěru chvojenecký Erber uzavřel hattrick.
Fakta – branky: 21. Froš, 59. Poláček z penalty – 45., 75. a 79. Erber, 41. z penalty a 57. Jedlička, 36. J. Pavlíček, 65. Velinský. Sudí: Kolbaba. ŽK 1:2. Diváků: 70. Půle: 1:3. Pardubičky: Vohradník – Tilgner (76. Hanzlík), Bažant, Brus (18. T. Svoboda), Pech – Mrázek, Zemek, F. Krejčí, Froš – Poláček, Navrátil (69. Jelínek). Chvojenec: M. Pavlíček – Burkovič (78. Vrbata), Silbernágl, Zajíc, Moravec – Velinský (74. Nechvíle), Zbudil, Jedlička, J. Pavlíček – Erber, Chmela (65. Ryšavý).

Újezd – Sezemice 3:1
Vydařený úvod Újezdu přeměnil v první gól Svoboda. Poté přidali hosté, ale dočkali se až po faulu Hývla, kdy J. Kašpar proměnil penaltu. V 58. se po centru T. Bendžíka prosadil hlavou Jakub Petříček, výhru v závěru pečetil Hladík po samostatné akci.
Fakta – branky: 22. Svoboda, 58. Jakub Petříček, 90. (+2) Hladík – 44. J. Kašpar z penalty. Rozhodčí: Vízek, ŽK 3:2. Diváků: 70. Poločas: 1:1. Újezd: Hývl – Vaníček (60. Pavelka), Jiří Petříček, Zima, O. Bendžík – Hladík, T. Bendžík, Jakub Petříček, Rusín – Svoboda (89. Jandák), Matys. Sezemice: Levinský – Süttö, Kumpan, Blažek, Hrdý (85. Z. Plecháček) – M. Brychta (30. Koubek), Kříž, T. Kašpar, J. Kašpar – Lába, Štěrovský (81. M. Plecháček).

Zdechovice – Pardubice C 1:3
První poločas patřil hostům, kteří si vybudovali dvoubrankový náskok. Pokus domácích o vyrovnání ukončil v 87. pardubický gól z brejku.
Fakta – branky: Monaghan – Novotný, Komárek z penalty, V. Zavřel. Rozhodčí: Syrůček, ŽK 1:2. Diváků: 60. Poločas: 0:2. Zdechovice: Cincibus – Bureš, Kolín, Linhart, Novák – Forst, Kostka, Englich, Řeháček – Pankin, Ročín. Střídali: Monaghan, Smolík, Volný. FK Pardubice C: L. Zavřel – Dvořák, Putnar, Komárek, Brož – Nedelka, V. Zavřel, Růžička, Chovanec – Šimek, Novotný. Střídali: Meruňka, Hofman.

Lipoltice – Opatovice  3:3
Fakta – branky: Plavec 3 – Novák, Kuchta, Kváša. Rozhodčí: Havlík, ČK 1:0 (Kasal), ŽK 4:3. Diváků: 60. Poločas: 3:1. Lipoltice: Machač – Formánek, Rokyta, Balán, Kasal – P. Kotraš, Nedvěd, Novák, Hrdý – Plavec, Oliva. Střídali: Švejda, J. Kotraš. Opatovice: Guldán – Filipek, Píša, Jičínský, Valenta – Kuchta, Práchenský, Kváša, Voříšek – Novák, Bartoníček. Střídali: M. Jánoš, Hurta, R. Jánoš.

Libišany – Choltice   2:2
Fakta – branky: Vích 2 – Kohoutek, J. Horák. Rozhodčí: Svoboda, ŽK 4:2. Diváků: 50. Poločas: 1:2. Libišany: Vida – Richter, Voltr, Machačka, T. Bidman – J. Bidman, Malina, J. Pithart, L. Pithart – Vích, Kuric. Střídali: Hlubůček, Černohlávek. Choltice: Zářecký – Šmerda, Bravenec, Korbel, Peml – Augustin, T. Horák, Kohoutek, J. Horák – Mrkvička, Ondráček. Střídali: Cvejn, Kožený.