Chrudim jen o tři body

Ve dvou zápasech vyšla naprázdno. To je v této sezoně ojedinělý jev. Od té doby co Chrudim otevřeně promluvila o námluvách s Fortuna národní ligou, to s ní jde z kopce. Prohrála doma s Vyšehradem a odjela s prázdnou z Benátek nad Jizerou.

Zatímco Vyšehrad figuruje v horní polovině tabulky, tak jejich poslední soupeř se plácá na třetí příčce od konce. V příštím kole Chrudimští hostí na svém hřišti Dobrovice a jiná alternativa než tříbodová výhra už nepřichází v úvahu. Nebo řeči o postupu do druhé nejvyšší soutěže byli jen takovým plácnutím do vody?

Mýto nahání živanice

Na podzim suverén divize. Za odměnu soustředění v Turecku. Jaro mělo být kontrolováním vysokého náskoku. Není!

Živanice sice nezahájily odvetnou část bodově nuzně, nicméně střelecký stroj z podzimu se zasekl. A tak přicházely prohry. Vyloženě jim nesedly středeční dohrávky. Nejdříve padly před svými diváky se zachraňujícím se Trutnovem a poté v Brandýse nad Labem. Korunu všemu nasadila domácí ostuda s Kolínem, kdy inkasovaly pět gólů.

Po vzoru ligových týmů bylo k vidění nejen soustředění v teplých krajích ale také vyhazov trenéra… Doležala vystřídal Oliva. Ten sice zahájil venkovním rozprášením Vykáně, ovšem při domácí premiéře narazil.

Na Živanice si vyšláplo takticky vyzbrojené Vysoké Mýto, které stáhlo jejich náskok na čtyři body.

Pardubice - Hradec Králové
Ideální scénář? Aby mezi elitou byly oba kluby