Čtyři zápasy přinesly jen čtyři góly. A vždy se radoval pouze jeden celek. Senzací zavání dobytí Křičeně. „Kradly“ Přelovice.

Okresní přebor

Torpedo – Ostřešany 1:0

Ve vzájemných duelech vždy létaly od kopaček jiskry. Jenže tento přinesl klid. Hrálo se velice slušně. Vyrovnané utkání rozhodla o něco lepší přesnost domácích. Torpedo nastoupilo bez šesti hráčů. Bylo bojovnější, hosté zase fotbalovější. Domácí si ale vypracovali více šancí. Jedinou využil po pohledné kombinaci a přesném centru Kmoníčka, hlavou Novák.

Fakta – branky: 12. Novák. Rozhodčí: Rázek. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Torpedo Pardubice: Klinecký – Hanousek, Pašťalka, Večera, Filípek – Kmoníček, Roman, Štěpán, Mareš – Novák, Kmošek (46. Racek). Ostřešany: Pechman – Hošek, Sekyrka, Paštyka, M. Moravec – Půlpán, Drbohlav, Fiala, Mrázek (67. Havelka) – Vojíř, L. Moravec.

Libišany – Nemošice 1:0

Domácí nenahlásili fakta. Čerpáno ze serveru IS FAČR.

Fakta – branky: 78. Šimon. Rozhodčí: J. Rambousek. ŽK: 1:3. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Libišany: Zasadil – Kučera, Horyna, Zeman, Klimt – Šimon, Lenomar, Machala, Hron – Kuric, Svatoň (46. Vích). Nemošice: Dufek – Hofman, Vaculík, Koblížek, Šimek – Granec, Pavlíček, Němec, Kostka – Vítek, Linha.

Přelouč B – Opatovice 1:0

V prvních dvaceti minutách se hrálo pouze na opatovickou bránu. Po několika šancích domácí vytěžili alespoň jediný gól. V 11. minutě se opřel do míče Linhart a vymetl všechny pavouky ze šibenice Hampla. Od druhé půlky prvního poločasu se hra vyrovnala a také zásluhou obou brankářů se už skóre nezměnilo.

Fakta – branka: 11. Linhart. Rozhodčí: Čad. ŽK: 2:1. Diváků: 30. Poločas: 1:0. Přelouč: Šutovec – Beránek Martin, Hladík, Kačírek, Heřmánek (57. Hruška) – Volejník, Pokorný (46. Slavík), Chaloupský, Vančura – Linhart (57. Vinarčík), Forman (46. Musil). Opatovice nad Labem: Hampl – Víša, Jánoš, Richter, Jičinský – Krsek /54 Hanovec/, Perůžek, Křovák, Lexman – Hladík, Voda.

Křičeň – Přelovice 0:1

Na těžkém terénu a za silného větru se moc líbivý fotbal nehrál. Domácí byli sice lepší, ale nedokázali proměnit šance. Ani penaltu, kterou zahodil ve 47. minutě Malý. A tak hostům postačil k výhře jediný povedený brejk. Čtyři minuty před koncem.

Fakta – branka: 86. T. Staněk. Rozhodčí: Rambousek. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 0:0. Křičeň: Štěpánek – Hanzl, Hackenberg, Půlpán, Malý – Výcha. Urbanec, Vanžura (46. Gloza, 68. Z. Zeman), Tomášek – Biath, Kučera. Přelovice: Poříz – O. Šimák, R. Šimák, Hajn, Šprinc – Dušek, Bidlo, Novotný, Blažek (90.L. Staněk) – Hladík (66. Šprync), T. Staněk.

Souboj o vedoucí příčku ovládl Srch

HAINZ IV. TŘ. HOLICKO

Nemošice B – Chvojenec B 1:2 (0:1). Branky: P. Polanecký – Dominik Nechvíle 2 (jedna z pen.). Dříteč B – Dašice B 1:3 (1:2). Branky: vlastní (J. Vajer) – Kašpar 2 (jedna z pen.), Krajíček. Srch B – Veliny 7:1 (4:0). Branky: Žďárský 4, Erban, Mládek, Levínský – Kuchta. Chvojenec B – Popkovice 4:1 (0:2). Branky: Pokorný, Moravec z pen., J. Píša, vlastní (Štolfa) – Matulík z pen. Hráno v Popkovicích.

HAINZ IV. TŘ. PŘELOUČSKO

Kojice – Choltice B 3:1 (2:0). Branky: Bukovič, Svoboda, Urbánek – Heblík. Zdechovice – Tetov 0:5 (0:3). Branky: Fofoňka, Zářecký, Novotný, Šonka, Rajnet.

1.A třída

Letohrad B - R. Bělá 2:1

Do třetice všeho špatného. Pro Bělou ale platí 1:2. Tentokrát si však neprohrála zápas v závěru, nýbrž během čtyř minut už prvního poločasu.

Fakta branky: 35. Černohous, 38. Pokorný - 49. Panchártek. ŽK: 2:4. Diváků: 40. Poločas: 2:0. Rohovládova Bělá: Pšenička - Tamchyna, Žoček, Špidlen, Chovanec (86. Jindra) - Fotul, Starý, Jelínek, Semínko - Kotajny, Panchártek.

1.B třída

H. Jelení - Tuněchody 4:2

Nejlepší obrana v troskách. Tuněchody inkasovaly do soboty třináct branek ve dvanácti zápasech. Zásluhou Jelení se už ale nemohou chlubit nejlepší defenzivou v soutěži. Skóre otevřel proměněnou penaltou T. Jedličky. Velký význam měl gól J. Moravce do šatny. Definitivní krok ke třem bodům udělala branka Michálka. Pak se ještě prosadil střídající Mrštík. Hosté před jeho přesnou střelou snížili. A po něm ještě jednou.

Fakta branky: 26. T. Jedlička z penalty, 45. J. Moravec, 76. Michálek, 82. Mrštík - 80. a 89. Adámek. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 4:3. Diváků: 120. Poločas: 2:0. Horní Jelení: Vik - Zerzan, Kaplan, Hendrych, Maixner - Cach (75. Slabý), J. Velinský, Michálek, Morávek (88. V. Moravec) - J. Moravec (78. Mrštík), T. Jedlička.