Takových let jim sloužilo. Kolik zápasů se na něm odehrálo. A kolik budoucích fotbalových hvězd si přeloučský trávník vyzkoušelo… Při rozlučce by si hřiště zasloužilo, aby jeho „správci" svého soupeře porazili. Co na to Heřmanův Městec? Další naše zástupce čekají venku těžcí soupeři. Na kolotoč favorité posadí Libišany a také Moravany.

Sobota 15.30: FK Přelouč (14., 10 b.,19:28) – FK Jiskra Heřmanův Městec (13., 11 b., 15:27).
Václav Sůra, trenér Přelouče: „Sehrajeme důležitý zápas se soupeřem, který má vynikající diváky. Heřmaňák je od Přelouče nejblíž ze všech týmů, čekám tedy invazi jeho fandů. Je to menší derby. Oba týmy se dobře znají, vždyť se střetáváme i v přípravě. Rozhodne momentální forma. Tu nemáme špatnou, ale musí se nám začít dařit střelecky. Také by se k nám už mohlo přiklonit štěstí. Je to zápas o šest bodů, navíc se loučíme s naším hlavním hřištěm. Motivace je tedy vysoká."
Tip Deníku: 1

Sobota 15.30: ŽSK Třemošnice (5., 19 b., 20:15) – SK Holice (2., 25 b., 31:6).
Tomáš Chlumecký, trenér Holic: „Po domácím utkání, ve kterém nám štěstí nepřálo, se připravujeme na kvalitního soupeře. Chceme udržet neporazitelnost v normální hrací době co nejdéle. To znamená neprohrát."
Tip Deníku: 2

Sobota 15.30: SK Spartak Slatiňany (1., 25 b., 35:10) – FC Libišany (9., 16 b., 17:18).
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Jsme soudní. Domácí jsou jasnými favority, ale my uděláme všechno pro to, abychom jim to ztížili. Měli by nastoupit v plné páře. Jedná se o kreativní manšaft a hezky se na ně dívá. Jsou psychicky v pohodě, ovšem my se z nich nějak nehroutíme. Nemáme tam, co ztratit. A všichni víme, že fotbal dokáže být někdy pěkně nevyzpytatelný. Podívejte se na Plzeňáky v evropském poháru. Mysleli si, jak Rumuny přejedou a pak ve finále brečeli jako želvy…"
Tip Deníku: 1

Sobota 15.30: MFK Chrudim B (6., 18 b., 25:12) – TJ Sokol Moravany (15., 8 b. 19:28).
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „V Chrudimi se bude hrát na umělé trávě, proto jsme se v týdnu připravovali na tomto povrchu. Očekávám běhavého soupeře, k čemuž podřídím i naší sestavu a styl hry. Kromě Knotka, který by už měl začít s tréninkem jsme již v plné síle."
Tip Deníku: 1