Vzdálená… Vítěz čtvrtého pokračování TIP ligy čtenářů Pardubického deníku měl sice k Supertrefě nejblíž, nicméně minul o devět branek. Mohlo za to také neodehrané utkání Rosice nad Labem vs. Libišany. Osmička soutěžících vytěžila z devíti duelů jedenáct bodů, včetně dvou bonusových. Prvenství získala ZUZANA PLECHÁČKOVÁ reprezentující Velké Koloděje.

Výsledky 4. kola

1. FK Pardubice – Slavia Praha 0  (1:1)

2. Živanice – Brozany 1 (2:0)

3. Zápy – FK Pardubice B  1  (2:1)

4. Moravany – Pardubičky 2 (0:3)

5. Horní Ředice – Heřm. Městec 2  (1:2)

6. Rohovladova Bělá – Holice 2  (1:3)

7. Rosice n. L. – Libišany, nehráno

8. Přelouč – Načešice 0  (1:1)

9. Horní Jelení – Choltice 1 (2:0)

10.Srch – Skuteč 0  (1:1)

Supertrefa: 23 branek

4. kolo - jednotlivci

PA0020 Pavel Barvíř, Zlín 8 36

PA0093 Milan Cimfl, Břehy 5 33

PA0094 Martin Cimfl, Břehy 5 33

PA0095 Marie Lemberková, Štěpánov 5 33

PA0006 Vladimír Paďour ml., Pardubice 8 30

PA0021 Terezie Roubínková, Skalica 8 30

PA0111 Iva Balánová, Škudly 11 27

PA0077 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 11 27

PA0061 Jana Krejcarová, Pardubice 8 27

PA0066 Josef Kroulík, Moravany 8 27

PA0049 František Nerad, Pardubice 8 27

PA0115 Tomáš Štěpánek, Moravany 8 27

PA0007 František Topič, Dolní Ředice 8 27

PA0099 Jaroslav Volejník, Veselí 8 27

PA0044 Pavel Ipser, Starý Mateřov 5 27

PA0042 Martin Mareček, Zminný 5 27

PA0131 Přemysl Pitra, Holice 5 27

PA0130 Jiří Pitra ml., Mentour 5 27

PA0129 Jiří Pitra st., Mentour 5 27

PA0069 Alena Valentová, Pardubice 5 27

PA0105 Ladislav Šejbl, Lodenice 2 27

PA0120 Lubomír Bašta, Pardubice 8 25

PA0038 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 8 25

PA0027 Miroslav Šafář, Srch 11 24

PA0109 Radek Balán, Škudly 8 24

PA0003 Ladislav Bezdíček, Pardubice 8 24

PA0070 Josef Jiráň ml., Hrádek 8 24

PA0034 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 8 24

PA0035 Petra Matúšů, Sezemice 8 24

PA0078 Kamil Plecháček, Sezemice 8 24

PA0084 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 8 24

PA0085 František Pýcha, Dolní Roveň 8 24

PA0016 Ladislav Synek, Pardubice 8 24

PA0028 Libor Šafář, Srch 8 24

PA0009 Lucie Topičová, Dolní Ředice 8 24

PA0050 Vladislav Imramovský, Ostřešany 5 24

PA0032 Filip Kubizňák, Sezemice 5 24

PA0013 Petr Linha, Pardubice 5 24

PA0012 Milan Linha, Pardubice 5 24

PA0014 Tomáš Linha, Pardubice 5 24

PA0033 Anna Matúšů, Sezemice 5 24

PA0024 Milan Popilka, Sedlíšťka 5 24

PA0036 Lukáš Sádovský, Holice 5 24

PA0001 Milan Shejbal, Pardubice 5 24

PA0008 Miroslava Topičová, Dolní Ředice 5 24

PA0081 Anna Jiroutová, Slepotice 11 21

PA0004 Vladimír Paďour st., Pardubice 8 21

PA0015 Jaroslav Švihovec, Pardubice 8 21

PA0068 Jiří Valenta, Pardubice 8 21

PA0040 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 5 21

PA0010 Josef Jiráň, Hrádek 5 21

PA0092 Jiří Konvičný, Horní Ředice 5 21

PA0091 Hana Kopová, Poběžovice 5 21

PA0087 Marťas Malega, Mnětice 5 21

PA0088 Marci Malega, Mnětice 5 21

PA0073 Marcel Pilař, Hradec Králové 5 21

PA0086 Eva Pýchová, Dolní Roveň 5 21

PA0080 Petra Bakešová, Sezemice 2 21

PA0116 Tereza Štěpánková, Moravany 2 21

PA0113 Věra Snížková, Přelouč 8 20

PA0037 Aleš Mužík, Srch 8 19

PA0103 Jan Šál, Veselí 6 19

PA0121 Alena Knappeová, Pardubice 5 19

PA0127 Hana Machová, Pardubice 5 19

PA0124 Markéta Pilařová, Hradec Králové 5 19

PA0090 Miloslav Kopa, Poběžovice 3 19

PA0126 David Hamáček, Pardubice 2 19

PA0002 Jiří Marek, Pardubice 11 18

PA0011 Jana Dlouhá, Hrádek 8 18

PA0102 Václav Horák, Veselí 8 18

PA0045 Radek Ipser, Starý Mateřov 8 18

PA0043 Miroslav Mareček, Zminný 8 18

PA0017 Václav Šimr, Kostěnice 8 18

PA0019 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 5 18

PA0053 Milánek Cimfl, Litětiny 5 18

PA0051 Milan Cimfl, Litětiny 5 18

PA0052 Markéta Cimflová, Litětiny 5 18

PA0056 Iveta Došelová, Pardubice 5 18

PA0039 David Jansa, Lázně Bohdaneč 5 18

PA0046 Pavel Kalhous, Pardubice 5 18

PA0054 František Kaplan, Moravany 5 18

PA0055 Marie Kaplanová, Moravany 5 18

PA0031 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 5 18

PA0089 Vinis Malega, Mnětice 5 18

PA0041 Eva Marečková, Zminný 5 18

PA0083 Adam Plecháček, Sezemice 5 18

PA0023 Evžen Pospíšil, Srch 5 18

PA0059 Hana Sejkorová, Pardubice 5 18

PA0057 Josef Svoboda, Pardubice 5 18

PA0058 Jarmila Svobodová, Pardubice 5 18

PA0114 Pavel Štěpánek, Moravany 5 18

PA0029 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 2 18

PA0125 Karel Hamáček, Pardubice 8 16

PA0117 Bohuslav Šulc, Pardubice 5 16

PA0030 Ladislav Kubizňák, Sezemice 3 16

PA0119 Petr Houska, Pardubice 2 16

PA0118 Zdenka Šulcová, Pardubice 2 16

PA0108 Jindřich Kutílek, Veselí 11 15

PA0076 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 11 15

PA0065 Jana Dubišarová ml., Pardubice 8 15

PA0100 Petr Vorel, Veselí 8 15

PA0063 Jindřich Dubišar, Pardubice 5 15

PA0101 Michal Nejedlo, Veselí 5 15

PA0005 Marie Paďourová, Pardubice 5 15

PA0110 Petra Balánová, Škudly 2 15

PA0060 Karel Krejcar, Pardubice 2 15

PA0097 František Kutílek, Veselí 2 15

PA0096 Pavel Danihelka, Veselí -1 15

PA0079 Marie Moníková, Ráby -1 15

PA0048 Jiří Flekač st., Pardubice 5 14

PA0018 Miroslav Henžlík, Pardubice 2 14

PA0026 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 11 12

PA0064 Jana Dubišarová, Pardubice 8 12

PA0107 Hana Kutílková, Veselí 8 12

PA0072 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 5 12

PA0067 Iva Doležalová, Pardubice 5 12

PA0025 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 5 12

PA0071 Láďa Daněk, Pardubice 2 12

PA0075 Miloš Plecháček ml., V. Koloděje -1 12

PA0098 Josef Dvořák, Veselí 5 9

PA0128 Roman Štěpánek, Horní Jelení 5 9

PA0022 Marie Barvířová, Podlíšťany 2 9

PA0104 Jana Šálová, Veselí -1 9

PA0136 Miloš Dospiva, Ostřešany 8 8

PA0106 Viky Kožený, Veselí 2 6

PA0082 Sebastien Plecháček, V. Koloděje 2 6

PA0137 Lucie Dospivová, Ostřešany 5 5

PA0134 M. Málek, Pardubice 5 5

PA0133 Jiří Mannig, 5 5

PA0135 Marian Sýkora, Ostřešany 5 5

PA0074 Pavel Zlesák, Pardubice 5 4

PA0062 David Chrobok, Hradec Králové 5 3

PA0132 Jan Košťál, Pardubice 2 2

PA0122 Jakub Svoboda, Pardubice 0 2

PA0047 Jiří Flekač ml., Pardubice -1 2

PA0123 Hospůdka U Bukanýra, Pardubice 0 1

PA0112 Radek Balán ml., Škudly 0 -1

4. kolo - týmy

M.M.M. 15 99

Barva 21 84

North Star 15 81

Tatus 21 75

FK Pardubice A 15 72

Pýchovi 21 69

Druhej Dech 27 67

Balánovi 21 66

Veselka 15 66

SK Vehykl 21 66

VLA FI A 15 66

Dukla 18 64

LA PE LA 19 64

FC Sezemice 15 63

Mára 18 63

JO JO JA 21 63

S+H+J 13 61

Dragon Legend 15 60

Bígl 7 55

HA MA HA 15 54

Indiáni 15 54

FC Koloděje 21 54

Hojda team 15 54

Sparta 15 54

Veselí 2 15 51

Veselí 1 21 48

TJ Jaroslav 21 48

Slavia 15 45

Monk Team 12 42

Slovan 21 42

Cucík 21 33

Dynamo 5 22

Ostřešany 18 18

Střípky z TIP ligy

Po čtvrtém kole registrujeme 137 hráčů, z toho 101 muže a 36 žen z pětatřiceti míst nejen pardubického okresu. Nejvíce jich je z Pardubic 43. Dále pak: Veselí 12, Sezemice 9, Moravany 6. Ve vstupním kole jsme napočítali 116 hráčů. Do nedílné soutěže družstev se přihlásilo 33 trojic.

Od pátého kola mohou zaregistrovaní hráči soutěžit na www.pardubicky.denik.cz. Nový hráč se může zapojit v průběhu hry, poprvé ale na kuponu z novin.

Uzávěrka pátého kola je na jediném sběrném místě v redakci Pardubického deníku v pátek 18. září do 16 hodin.

Informace na telefonním čísle 724 763 926. Platí i pro vítěze jednotlivých kol (ozvěte se sami). Kupony čtvrtého dějství zadal a zpracoval Zdeněk Zamastil.