Vedoucí trio nejvyšší okresní soutěže zahájilo jarní část vítězstvím. Nejtěsnějším rozdílem vyhrály Sezemice, které v Dašicích vstřelily branku již ve třetí minutě, když střelu Kříže si domácí obrana nešťastně tečovala do sítě.

Přelovice položily základ svému úspěchu na hřišti Choltic již v prvním poločase. Velkou měrou se na tom podílel útočník Danihelka, jenž během jedenácti minut nasázel tři branky. Třetí Dříteč si doma poradila s Chvojencem. Čtyři branky vstřelila i Roveň ve Chvaleticích.

Dříteč - Chvojenec 4:1

Fakta branky: 6. Klofanda, 21. Szanisló, 78. Spěvák, 90. Školník 34. Kunart. Rozhodčí: Klíma. ŽK 2:4. Diváků: 60. Poločas: 2:1. Dříteč: Křemenák Hrůša, Pluhař, Bednář, Štěpán Kroupa, Spěvák, Klofanda, Pečinka Morávek, Szanisló. Střídali: Voříšek, Vrška, Školník. Chvojenec: Trnka Richter, Centner, M. Jedlička, Silbernágl J. Pavlíček, T. Velinský, T. Jedlička, Burkovič Ryšavý, Kunart. Střídali: Chmela, Čefelín, Nechvíle.

Dašice  - Sezemice 0:1

Fakta branka: 3. Kříž. Rozhodčí: Májek. ŽK 2:1. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Dašice: Kučera Hora, SládekJ. Šmejda, Cabicar Polák, O. Vajer, Vyhnálek, Šibal Zamastil, P. Šmejda. Střídal: J. Sciranka. Sezemice: Hrdý Kolín, Plecháček, J. Kašpar, Slezák Brychta, T. Kašpar, Kříž, Langr Lába, Knaute. Střídali: Pleva, Štěrovský.

Újezd -  Ostřešany 2:2

Fakta branky: 45. Hataš, 75. T. Bendžík 20. a 41. Drbohlav. Rozhodčí: Svoboda. ČK 0:1 (90. Novák), ŽK 2:2. Diváků: 60. Poločas: 1:2. Újezd: Hyvl Šebek, Černý, Jiří Petříček, Rambousek Huňáček (62. P. Strnad), T. Bendžík, Jakub Petříček (62. Zima), J. Rozsévač Hataš, Hladík. Ostřešany: Pechman Novák, Bobek, Krejčok (47. Pulpán), T. Drábek Hodás, Hošek, Jahl, Moravec Tejnecký (75. Paštyka), Drbohlav.

Chvaletice - Roveň 0:4

Fakta branky: 17. Melc, 48. Mikuláš, 53. Vach, 76. Machatý. Rozhodčí: Havlík. ŽK 3:3. Diváků: 30. Poločas: 0:1. Chvaletice: Fidra Herman, Roubíček, Hrbek, Meško Mařata, Kosprt, Brunclík, Kuch Sajdl, Melicher. Střídali: Wiesner, Svoboda, Vaníček. Roveň: Kopřiva Mládek, Král, Madák, Mikuláš Kaplan, Vach, Franc, Machatý Melc, M. Koláček. Střídali: O. Koláček, Kašpar, Herbst.

Přelouč B - Mikulovice 0:1

Fakta branka: 30. D. Dufek. Rozhodčí: Rambousek. Bez ŽK. ČK 1:0 (50. Jezdinský). Diváků: 60. Poločas: 0:1. Přelouč B: Konvalina Ulrych (30. L. Slabý, 80. Trnečka), Heřmánek, Novotný, Školník Miřejovský, Jezdinský, Štainer, Milan Beránek (46. Rokyta) J. Slabý, Hanuš. Mikulovice: Těšínský Vymazal, Vyskočil, Handlíř, Křivka D. Dufek, Carda, Karlík, J. Valský P. Vencl, J. Vencl. Střídali: J. Hyxa, Soukup.

Lipoltice - Opatovice 0:0

Fakta rozhodčí: Oulický. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Lipoltice: Hladík Tamchyna (54. Petík), Ročín, Černohous, Havlas Kožený, Oliva, Doležílek, Flégr Mzyk, Tichý. Opatovice: Guldán Jičínský, Moník, Vandas, Voříšek Novotný, Nosek, Šťastný, Kršák Bartoníček, Práchenský. Střídali: Lejsek, Jánoš.

Choltice - Přelovice 2:4

Fakta branky: 33. Jiří Kohoutek z penalty, 87. Cvejn 17., 21. a 27. Danihelka, 60. Řehák. Rozhodčí: Hamrník. ŽK 4:1. Diváků: 60. Poločas: 1:3. Choltice: Zářecký Korbel, Čáp, Knapík, Hlaváček Jiří Kohoutek, Jan Kohoutek, Knický, Cvejn Augustin, Karlík (33. Čermák). Přelovice: Rejduga M. Hladík, Čapek, Mádr, Khun Blažek, Vohralík, Řehák, Bidlo Balada, Danihelka. Střídající hráči: 65. Hochman, 73. Doležal, 81. Šimák.