Libišany – Roveň 5:1
Mírnou převahu Libišan v prvním poločase vyjádřily dvě branky v síti Rovně. Na tu první hosté rychle odpověděli, když Vach proměnil penaltu po faulu domácího brankáře. Druhá půle bojovného utkání se odehrávala především na polovině hostů. Hráči Libišan přidali další tři branky.
Fakta – branky: 24. Vrabec, 39. Brož, 70. Kuric, 80. Vaníček, 84. Vokáček – 28. Vach z penalty. Rozhodčí: Derner. ŽK 1:1. Diváků: 50. Poločas: 2:1. Libišany: Vida – Jozíf, Gottwald, Přikryl, Vích (75. Vaníček) – Ročín, Holeček, Vrabec, Kuric – Brož, Vokáček. Roveň: Baláš – Mládek, Šišán, Kašpar, Král – Brňák (54. Mikuláš), Vach, Franc, Kaplan – Absolon, Johanides.

Opatovice – St. Mateřov 0:3
Domácí bez několika zraněných fotbalistů hráli v první polovině zápasu s hosty vyrovnanou partii. Své brankové příležitosti ale nevyužili. Po přestávce se hráči Mateřova dostali do vedení, postupně přidali další dva góly a dovedli zápas do vítězného konce.
Fakta – branky: Kalous, Křížek, Janeček. Rozhodčí: Baracz. ŽK 0:1. Diváků: 30. Poločas: 0:0. Opatovice: Guldán – Jičínský, Valenta, R. Jánoš, Svoboda – Krsek, Nedvěd, Balog, J. Richter, Vandas – Blažek. Střídali: Voříšek, Perůžek, Daňhel. Starý Mateřov: Doležal – Holek, Janeček, Mynka, Žďára – Procházka, Klíma, Křížek, Hlaváček – Kalous, Fenyk. Střídali: Horák, Mach, Holešovský.

Přelovice – Dašice 1:2
V prvním poločase byli hosté efektivnější a po gólech Vomočila a O. Vajera měli dvoubrankový náskok. V závěru zápasu Přelovičtí zvýšili útočné úsilí, ale podařilo se jim pouze snížit po rohovém kopu a zakončení Čapka.
Fakta – branky: 79. Čapek – 16. Vomočil, 29. O. Vajer. Rozhodčí: Vávra. ŽK 3:1. Diváků: 30. Poločas: 0:2. Přelovice: Rejduga – Čapek, Zelinka, Khun, Kaderka (67. Pracz) – Šprync, Řehák, Vohralík, B. Blažek (40. R. Šimák) – Hačko, V. Hladík (60. L. Hladík). Dašice: Pulkrábek – O. Šmejda, Cabicar, Šafář, Polák – J. Vajer (84. Teplý), Englich, O. Vajer, Vomočil – Hora, Buchtele (64. P. Šmejda).

Újezd – Chvojenec 4:0
Stálý déšť svědčil v této záchranářské bitvě domácímu týmu. Újezd si dokázal vytvořit herní převahu, kterou tentokrát vyjádřil i gólově.
Fakta – branky: 16. Hataš, 36. Dvořáček, 50. a 75. Vohralík. Rozhodčí: Bém. ŽK 3:4. Diváků: 40. Poločas: 2:0. Újezd: Jandák – Firbas (80. Rambousek), O. Bendžík, M. Rozsévač, Černý, Vohralík (84. Hývl), Koblížek, Jakub Petříček, T. Bendžík, Hataš, Dvořáček (75. Rusín). Chvojenec: Hrdý – Centner, Richter, Kirchner, Pokorný (53. J. Pavlíček), Svatoň, Velínský, Jedlička (45. Zbudil), Horáček, Klouček, Burkovič (46. Cach).

Nemošice – Ostřešany 1:0
Bojovné utkání, které nepostrádalo velké množství osobních soubojů, rozhodla jediná branka v 75. minutě po zaváhání hostujícího brankáře. Poté již domácí nejtěsnější náskok uhlídali.
Fakta – branka: 75. Ulrich. Rozhodčí: Jakoubek. ČK 0:1 (85. Drbohlav), ŽK 1:1. Poločas: 0:0. Nemošice: Dufek – Holík, Vaculík, Mihočko, Marek Večeřa, Libánský, Ujec, Fišar, Michňák, Granec, Vítek. Střídali: Michal Večeřa, Ulrich, Kreml. Ostřešany: Musil – Novák, Hošek, Krejčok, Mužátko, Vácha, Hájek, Fiala, Moravec, Drbohlav, Kasal. Střídali: Dufek, Dvořák.

Křičeň – Mikulovice 3:2
Vyrovnané utkání nabídlo šance na obou stranách. Ve 23. minutě se jako první trefil mikulovický Handlíř z přímého kopu do šibenice. Domácí pak po dvou standardních situacích skóre otočili. Třetí gól navíc přidal Malý. Hosté v závěru stihli pouze korigovat, když dorážel P. Vencl.
Fakta – branky: 39. L. Půlpán, 64. Hackenberg, 72. Malý – 23. Handlíř, 85. P. Vencl. Rozhodčí: Hamrník. ŽK 1:0. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Křičeň: Pleskot – M. Půlpán, L. Půlpán (84. Nosek), Hackenberg, Hynek – Malý, Pilc – Ginter, Hanzl (64. Karela), Koki (76. Gloza) – Biath. Mikulovice: Těšínský – Rychtařík (68. Valský), Handlíř (76. Hromek), Svoboda, Václavek (84. Korbel) – J. Vencl, Karlík, Carda, Plesinger – P. Vencl, Křivka.

Choltice – Dříteč 6:1
Hosté hráli od 10. minuty v deseti, když Mužík zastavil míč rukou. Jiří Kohoutek navíc z penalty otevřel skóre. Potom se hrála vyrovnaná partie až do druhého gólu Choltic, po kterém domácí dominovali. Jejich výhru potvrdily tři góly v závěru.
Fakta – branky: 84. a 89. Karlík, 10. Jiří Kohoutek z penalty, 55. Jan Kohoutek, 65. vlastní (Viselka), 90. Bolek – 86. Spěvák. Rozhodčí: Skala. ČK 0:1 (10. Mužík), ŽK 2:1. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Choltice: Zářecký – Trupl, Kopečný, Korbel, Hlaváček – Jan Kouhoutek, Urbanec, Jiří Kohoutek, Mach – Kratochvíl, Červenka. Střídali: Karlík, Bolek, Čapek. Dříteč: Frinta – Hrůša, Viselka, Pluhař, Štěpán – Klofanda, Spěvák, Mužík, Pečinka – Kušnír, Bednář.

L. Bohdaneč – Valy 0:7
Hosté se rychle dostali do vedení po hrubých chybách Bohdanče. Valy v dalším průběhu postupně přidaly ještě pět branek. Zmar domácích podtrhla 82. minuta, kdy Bohdaneč neproměnil penaltu.
Fakta – branky: 25. a 85. Hývl, 5. Mzyk, 9. Vohradník, 45. vlastní, 62. Šanda, 64. Völkl. Rozhodčí: Havlík. ŽK 1:0. Diváků: 105. Poločas: 0:4. Lázně Bohdaneč Holoubek – Žurek, Cincibuch, Zackl, Ryšavý, Kalinin, Čada, Buchta, Rufer, Kopřiva, Zollman. Střídali: Havlíček, Jezdinský, Virt. Valy: Šutovec – Doležal, Jeřábek, Veselý, Kubát, Hývl, Betlach, Pleskot, Mzyk, Vohradník, Klas. Střídali: Vachek, Völkl, Cápay, Šanda.