Vedoucí Libišany opět naplnily pětibrankovou normu jako v minulém dějství, když tentokrát vyhrály ve Valech 5:1.

St. Mateřov – L. Bohdaneč 4:1
V 5. minutě ještě Zezula první šanci domácích z nájezdu neproměnil. Ale o čtyři minuty později po nahrávce Vašíčka otevřel skóre Fenyk. Do druhé půle vstoupili opět lépe domácí, což navíc potvrdily dvě rychlé branky Vašíčka a Hlaváčka. Hosté se dočkali po hodině hry, když Janeček tečoval střelu Kvapila za Doležalova záda. Zanedlouho podruhé v utkání skóroval Fenyk a stvrdil výhru Mateřova.
Fakta – branky: 9. a 67. Fenyk, 49. Vašíček, 50. Hlaváček – 60. Kvapil. Rozhodčí: Pavlas. ŽK 2:4. Diváků: 130. Poločas: 1:0. Starý Mateřov: Doležal – Janeček, Mynka, T. Holek, Žďára – Hlaváček, Klíma, Meduna, Zezula – Vašíček, Fenyk. Střídali: Kalousek, Čopák, D. Holek. Lázně Bohdaneč: Holoubek – Izera, Kopřiva, Zackl, Cincibuch – Kalinin, Hanza, Kvapil, Ryšavý – Svatoň, Machala. Střídali: Buchta, Szanisló, Nahálka.

Valy – Libišany 1:5
Hosté z Libišan se ujali vedení hned v úvodní minutě. Hráčům Valů se podařilo vyrovnat, ale ještě v prvním poločase si hosté vytvořili dvoubrankový náskok. I po změně stran na hřišti dominovaly Libišany, které přidaly dva góly.
Fakta – branky: Hývl – Brož 2, Vokáček, Vágner, Kuric. Rozhodčí: Baracz. ŽK 2:3. Diváků: 100. Poločas: 1:3. Valy: Černík – Betlach, Jeřábek, Doležal, Pavel Veselý (70. Capay)  – Pleskot, Záruba –  Vachek (75. Vaníček), Hývl (85. Částek), Klas – M. Bažant (65. Šrámek). Libišany: Vida – Gottwald, Tomeš, Vích – Ročin, Vágner, Kuric, Vrabec, Holeček – Brož, Vokáček.

Újezd – Nemošice 1:5
Od úvodu utkání měli domácí převahu, ze které vytěžili jen jeden gól z kopačky Hataše, i když šancí měli podstatně více. Nemošice ke konci první půle trestaly chyby domácích hráčů a skóre otočily. Ve druhém poločase hosté přidali gól z penalty, zatímco vzápětí domácí jen nastřelili tyč. To bylo z jejich strany vše, hosté po dvou trefách vítězný výsledek ještě vylepšili.
Fakta – branky: 15. Hataš – 37. Granec, 44. Linha, 47. Vaculík z penalty, 69. M. Vítek, 90. Michňák. Rozhodčí: Bém. ŽK 1:1. Diváků: 70. Poločas: 1:2. Újezd: Jandák – Sirůček, Jiří Petříček, M. Rozsévač, Rambousek – J. Rozsévač, Jakub Petříček, T. Bendžík, Vohralík (68. Huňáček) – Hataš, Kasal (46. Hladík). Nemošice: Dufek – Vaculík, Michal Večeřa, Marek Večeřa, Holík – Ulrich, Ujec, Linha (46. Libánský), Michňák – M. Vítek (70. A. Týnek), Granec (77. Kreml).

Chvojenec – Přelovice 1:4
Ve 13. minutě Burkovič poslal Chvojenec do vedení po přihrávce Jedličky. Do přestávky bylo srovnáno, když se trefil Hačko. Rozhodnutí přišlo v rozmezí 65. a 68. minuty, kdy za hosty skórovali Vohralík a po samostatném úniku taky Řehák. Po přihrávce Bidla přidal pojistku Čapek.
Fakta – branky: 13. Burkovič – 41. Hačko, 65. Vohralík, 68. Řehák, 83. Čapek. Rozhodčí: Kopecký. ŽK 1:1. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Chvojenec: Milan Píša – Kirchner (75. Zbudil), Silbernágl, Richter, Centner – Uhlíř (45. Izák), Pokorný, Jedlička (80. J. Píša), Nechvíle (51. Cach) – Burkovič, Kunart. Přelovice: Rejduga – R. Šimák, Zelinka, Khun, Čapek – Hačko, Vohralík (84. Šprojcar), Řehák, Blažek (76. O. Šimák) – Malý, Bidlo (88. Ledvinka).

Mikulovice – Choltice 5:1
První poločas vyzněl jasně pro Mikulovice, které v 16. minutě vedly 3:0. Nejprve se prosadil po samostatné akci Plesinger, potom dvakrát skóroval Soukup. Hosté po přestávce přidali, ale navíc než jeden gól Kratochvíla to nestačilo. Za domácí zvyšoval Plesinger střelou k tyči, skóre pak uzavřel Štěpán.
Fakta – branky: 2. a 70. Plesinger, 10. a 16. Soukup, 87. Štěpán – 83. Kratochvíl. Rozhodčí: Skala. ŽK 1:2. Diváků: 70. Poločas: 3:0. Mikulovice: Dufek – Rychtařík, J. Vencl, T. Karlík ml., Svoboda – Carda, Křivka, Valský, Štěpán – Soukup, Plesinger. Střídali: Hromek, Václavek, Handlíř. Choltice: Zářecký – Jan Kohoutek, Kaluža, Peml, Korbel – Chmelař, Jeřábek, Urbanec, Mach – Karlík, Kratochvíl. Střídal: Cvejn.

Roveň – Dříteč 1:1
Domácí vstoupili do utkání lépe a od prvních minut si vytvořili územní převahu. V 19. minutě se tečovanou střelou prosadil L. Kaplan. Domácí se z vedení neradovali dlouho, když po rohu nešťastně tečoval na první tyči domácí obránce míč za bezmocného Baláše. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužity.
Fakta – branky: 19. L. Kaplan – 28. vlastní. Rozhodčí: Rambousek. ŽK 0:1. Diváků: 70. Poločas: 1:1. Roveň: Baláš – D. Král, M. Koláček, Mládek, O. Koláček – Madák, Vach, O. Mikuláš, Kaplan –  Melc, Johanides. Střídali: Absolon, Šišán, Franc, Kučera. Dříteč: Zakopal – Morávek, Bednář, Kroupa, Dibelka – Lietavec, Pečinka, Stejskal, Haan – Kušnír, Částek. Střídali: Spěvák, Vrška.

Dašice – Křičeň 4:0
Dašická Sparta svého soupeře po celý zápas přehrávala. Hlavní roli hrál Daniel Buchtele, jenž se po osmizápasovém střeleckém půstu prosadil hned čtyřikrát. Dva důležité zákroky vytáhl Milan Hora, který za Dašice chytal poprvé. Po změně stran už hrozili pouze domácí borci a kromě jednoho gólu trefili ještě břevno a tyč.
Fakta – branky: 7., 14., 44. a 55. Daniel Buchtele (třetí z penalty). Rozhodčí:     Klír. Diváků: 40. Poločas: 3:0. Dašice: Hora – M. Buchtele, Šibal, O. Vajer, Cabicar – O. Šmejda (68. Zamastil), Englich, Vomočil, J. Vajer – P. Šmejda (56. M. Borovec), D. Buchtele. Křičeň: Pleskot – Malý, Šedivý (56. Gloza), Hackenberg (66. Gruna), Hynek – Hanzl, Pilc, Ginter, M. Půlpán – Koki, Biath.

Ostřešany – Opatovice 0:3
Domácí vstoupili do zápasu náporem, ale ani v největší šanci z 5. minuty Paštyka neuspěl. Hosté si kromě penaltové situace, po které šli do vedení, příležitosti nevytvořili. Až ve druhé půli byli Opatovičtí aktivnější a po druhém gólu Nedvěda v 56. minutě svého soupeře převyšovali.
Fakta – branky: 41. a 77. Dujsík (obě z pokutového kopu), 56. Nedvěd. Rozhodčí: Hrabě. ŽK 2:1. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Ostřešany: Dvořák – Kasal, Bobek, Mrázek, Novák – Jankovský, Paštyka, Skokan, Půlpán – Drbohlav, Bačina. Střídali: Šulc, Moravec. Opatovice: Guldán – Jánoš, Šmeral, Svoboda, Slavík – Hladík, Vandas, Nedvěd, Dujsík – Hanovec, P. Bartoníček. Střídal: Richter.