Pád tří králů… První trojice dohrála toto kolo bez bodu. Zdá se, že se nikdo do krajské soutěže nehrne…

Nemošice – H. Ředice 8:1
Ředičtí adepti na postup přijeli do Nemošic uzmout další důležité body. Start utkání sliboval vyrovnaný mač. Jenže tak do dvanácté minuty… Po Linhově hlavičce z malého vápna se spustil brankostroj domácích, který nasázel favoritovi do přestávky čtyři kousky. Ani po pauze se domácí neslitovali a i přes zoufalou snahu Ředic odvrátit masakr výborně kombinovali až do koncovky. Nulu překazil Dufkovi Dědič.
Fakta – branky: Michňák 2, Linha 2, Libánský 2, Granec, Pavlíček – Dědič. Rozhodčí: Rambousek. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 4:0. Nemošice: Dufek – Kreml, Vaculík, Vítek, Hofman, Mareček, Libánský, Pavlíček, Michňák, Linha (65. Ujec), Granec. Horní Ředice: Vávra – Andrýs (75. Horáček), Jelínek (70. Jirout), Dujsík, Horyna, Březina, Černý, Šolta, Dědič, Machatý (46. Šedivka), Hrubý.

Valy – Roveň 5:1
Valy se vytáhly nejlepší hrou v sezoně. Již v osmé minutě otevřel skóre Pleskot, načež další dva zářezy domácích přidali Vohradník a Hačko. Druhý střelec následně neproměnil pokutový kop, což ztrestala Roveň snížením. Po pauze byli domácí nadále suverénní a brali potřebné body.
Fakta – branky: 36. a 82. Hačko, 8. Pleskot, 21. Vohradník, 69. Klas – 41. Absolon. Rozhodčí: Bém. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (80. O. Koláček). Diváků: 70. Poločas: 3:1. Valy: Černík – Hývl, Veselý, Jeřábek, Kolman – Pleskot (80. Vachek), Vojtíšek, Klas, Kutílek – Hačko, Vohradník (46. Cápay). Roveň: Baláš – Mikuláš, Mládek, Zeman, O. Koláček – Dušek, M. Koláček, Šándor (62. Král), Svoboda – Absolon, Přibyl (79. Kopřiva).

Křičeň – Srch B 7:0
Další jednoznačné střetnutí. Poté, co zkraje zápasu odpálil brankovou kanonádu Tomášek, se děla chopil Biath, který dosáhl souvislého hattricku. Druhá půle se dohrávala takřka z povinnosti. Z hostí si zaslouží pochvalu brankář Mičjan, díky němuž nečítal účet Srchu dvojcifernou sumu.
Fakta – branky: 11., 13. a 33. Biath, 3. Tomášek, 45. Hynek, 77. Malý, 81. Pilc. Rozhodčí: Preclík. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 5:0. Křičeň: Pleskot – L. Půlpán, Hackenberg, Tomášek – Hynel (46. Půlpán), Pilc, Hanzl, Urbanec, Malý – Koki, Biath. Srch B: Mičjan – Vyčítal, Šmíd, Brož, Šlégr – Biško, Jahl, Novotný, Beran – Slabý, Drenko.

Dříteč – Dašice 1:0
Dašické mohla neproměněná šance ze začátku zápasu mrzet, jelikož po několika minutách se domácí na druhé straně hřiště nemýlili. Po pauze zase spalovala šance Dříteč, když pak nastal čas gólmana Frinty. Ke konci zápasu si totiž Dašice vypracovaly penzum šancí, ovšem mezi tyče neprošel ani jeden pokus.
Fakta – branka: 18. Vrážel. Rozhodčí: Májek. ŽK: 3:4. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Dříteč: Frinta – Kroupa, Drahokoupil, Vrážel, Hrůša, M. Pech, Bednář, Zollman, Pečinka, Kušnír, Štěpán. Střídali: Vrška, Mužík, B. Pech. Dašice: Černohubý – L. Vajer, Hora, J. Vajer, Polák, Buchtele, Šibal, V. Englich, Cabicar, O. Vajer, Šmejda. Střídali: Borovec, Kučera, Sládek.

Přelovice – Bohdaneč 0:0
Do setkání týmů ze spodních pater tabulky nastoupily Přelovice ve slepené sestavě. Na počet šancí to ovšem výraznější vliv nemělo, hosté se k příležitostem dostávali stejně často. Brankovou síť však nerozvlnil žádný ze soupeřů.
Fakta – rozhodčí: Čermák. ŽK: 2:3. Diváků: 150. Přelovice: Kalous – Čapek, Petrlík (40. Štochl), Pracz (41. Kučera), R. Šimák – Šprync, Khun, Vohralík, Blažek – Šprojcar, Bidlo. Lázně Bohdaneč: Vlček – Zackl (46. Krátký), Kříž, Peterka, Lánský – Kvapil (59. Fistr), Kopřiva (87. Jezdinský), Hanáček, Žurek – Tesner, Buchta (70. Mokříž).

Holice B – Přelouč B 5:2
Domácí nedarovali Holicím v první půli ani píď hřiště. Po přestávce vyrovnaný fotbal.
Fakta – branky: 14. a 61. Ručka, 26. a 34. Kopřiva, 77. Fotul – 55. Hataš, 86. Halvas. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 3:0. Holice B: Bareš – Stehlík, Velinský, Tláskal, Šejnoha – Fotul, Jedlička, Flachs, Johanides – Kopřiva, Ručka. Střídali: Flieger, Machatý, Uhlíř, Lát. Přelouč B: Vašíček – Mar. Beránek, Dušek, Kmoníček, Havlas, Váša, Novotný, Novák, Mil. Beránek – Volejník, Hataš. Střídali: Machačný, Školník, Jedlička.

Choltice – Opatovice 1:2
Přestože první poločas patřil Cholticím, zranění Korbela je velmi výrazně utlumilo.
Fakta – branky: 5. Urbanec – 57. Balog, 63. Richter. Rozhodčí: Šťourač. ČK: 1:1 (43. Korbel – 43. Šmeral). Diváků: 100. Poločas: 1:0. Choltice: Zářecký – Hlaváček, Korbel, Knapík, Jan Kohoutek – Urbanec, Jeřábek, Augustin, Mach – Bravenec, Adam. Střídali: Karlík, Jiří Kohoutek, Kratochvíl. Opatovice: Guldán – Valenta, Hladík, Šmeral, Kovařík – Krsek, Daňhel, Hanovec, P.Bartoníček – Balog, Richter. Střídali: Forbelský, Hynek Bartoníček.