V krajském přeboru bylo odehráno devět kol. V tabulce vede pardubický Slovan s tříbodovým náskokem před Hlinskem, třetí je juniorka FK Pardubice B. Titanic Srch a Holice jsou ve druhé polovině tabulby.

SK Holice – FK Pardubice B 0:0
Okresní derby se hrálo na tragickém hřišti, které mělo za následek i nepohledný fotbal z obou stran. Bojovalo se převážně ve středu hřiště, gólové šance by se dali spočítat na prstech jedné ruky a tak není divu, že se oba celky rozešly smírně bez branek.
Hosté z Pardubic museli před zápasem řešit citlivou záležitost na brankářském postu, neboť A mužstvo hrálo ve stejný čas v Nové Pace, kde byl Shejbal se Zavřelem a Branda utrpěl ve středeční předehrávce zranění hlavy. Vše se vyřešilo dvojicí gólmanů z ligového dorostu Čihař - Žák a do branky se tak postavil teprve sedmnáctiletý Radek Čihař. Svůj debut, ale zvládl na jedničku a i jeho zásluhou si pardubická juniorka, jejíž průměrný věk základní sestavy činil 20,9 let, odvezla bod. Jako první zahrozili hosté v desáté minutě, kdy po centru J. Uhlíře hlavičkoval mimo branku Kršák. Ve 24. minutě centroval zprava Beran, ale Veverka mířil vedle. Ve 29. se zrodila první šance domácích po rohu Strnada, ještě před rokem kapitána hostů, po jehož zahrání se udál závar před brankou hostů, ale již překonaného Čihaře zastoupil na brankové čáře Cincibuch. Ve 45. po akci F. Uhlíře střílel Cincibuch, ale Jahelka míč vyrazil na roh. Hned v první minutě druhé půle se do koncovky prodral Ručka, ale z dobré pozice mířil mimo branku. Ve 49. měli holičtí největší šanci zápasu, kdy se po špatné rozehrávce od Tměje ocitl sám před Čihařem Havelka, ale hostující gólman mu šanci zlikvidoval. Jinak toho ve druhé půli, potažmo v celém zápase, mnoho vidět nebylo, ani jednomu celku se nedařila kombinační hra a finální přihrávka. V 90. minutě se hosté po rohovém kopu dožadovali odpískání ruky jednoho z domácích hráčů, ale píšťalka nepřesného sudího Filipa mlčela a tak zápas skončil bez branek.
Jaroslav Míchal, trenér SK Holice: „Na nekvalitním terénu byla k vidění jen nakopávaná a souboje o míč. Oba soupeři přistoupili k utkání s velkou opatrností, pohledný fotbal to nebyl. Již počtvrté jsme remizovali, chybějí nám tříbodové zisky. Paradoxně se těšíme na zápasy venku, kde na lepších terénech se dá hrát lepší fotbal.“ Rostislav Němeček, trenér FK Pardubice B: „Na hrací ploše v Holicích se skutečně nedá hrát kombinační hra, připravit si gólové šance bylo velmi obtížné. Hráči jenom běhali a nakopávali míče. Z tohoto pohledu v podstatě není co hodnotit.“

FK Slovan – Č. Třebová 3:1
Hosté se v úvodu ujali vedení 0:1 gólem Keprta, ale domácí vzápětí vyrovnali Felcmanem a do půl hodiny skórovali Jakub Kovařík a Kočí. Ač si domácí připravovali jednu šanci za druhou. Roman Oliva, trenér FK Slovan Pardubice: „Mrzí mně nepozornost v úvodu utkání, kdy jsme inkasovali gól, naštěstí jsme brzy vyrovnali. Chválím Kočího, který však v tomto utkání mohl nastřílet čtyři góly. Ale výborně zahrál Pavlíček. Celkově jsme soupeře jasně přehráli, dostávali se do mnoha šancí, ale koncovku musíme zlepšit. Michal Šindelář, trenér Česká Třebová: „Po středeční nadílce Žamberku jsme měli trochu obavy, s čím na nás domácí vyrukují. Nám se ale na Slovanu hraje většinou dobře. Je to soupeř, který se neuchyluje k antifotbalu a snaží se hrát za každého stavu. Domácí jsme zaskočili, vedli jsme, jenže jsme nechali domácí vlastně z protiútoku vyrovnat. Slovan potom spustil lavinu útoků, kdy zahodil všechno možné, přesto nám ale dal ještě dva góly. Druhá půlka se už snad ani nemusela hrát. Zaměřili jsme se jen na obranu, nechtěli jsme odjet s debaklem. Domácí se nám přizpůsobili…“

Choceň – Titanic Srch 2:0
Titanicu výborně zachytal gólman Mičjan, který držel v první půli svůj tým na vodou. Po přestávce tlak Chocně poněkud opadl, ale přišly choceňské góly. V 59. min. skóroval Souček a v předposlední minutě pojistil choceňské vítězství Myšak. Titanic před brankou soupeře nebyl nebezpečný. Lubomír Myšák, trenér Chocně: „Oproti minulému zápasu byl náš výkon o osmdesát procent lepší. Hráli jsme kombinačně a v průběhu celého zápasu se nám dařilo vytvářet si šance.
Stále máme hodně zraněných, takže se Luboš Myšák přesunul do středu zálohy, kde operuje s Alešem Kaplanem. Ten by měl mít víc na starosti defenzivu.
Oproti začátku sezony vypadá naše základní sestava úplně jinak. Byl bych rád, kdybychom se začali už dávat pomalu dohromady.“