DIVIZE: Tesla Pardubice (5. místo, 40 bodů) – SK Týniště n/Orl. (6. místo, 40 bodů) – so 17. „Rozhodně chceme vyhrát a zaútočit na čtvrté místo tabulky,“ sdělil trenér Ivan Kopecký. Na podzim: 0:1.

KRAJSKÝ PŘEBOR: FK AS Pardubice (3. místo, 55 bodů) – SK Holice (1. místo, 66 bodů) – ne 10.15, hř. Slovany). „Soupeř s velkým náskokem vyhrál krajský přebor, takže nespornou kvalitu má. Pokusíme se ho porazit, zápas je současně Pohárem ČMFS a tak případný úspěch by měl dvojnásobnou hodnotu.“ sdělil trenér AS Roman Oliva. Otazník je nad startem Kašpara a France. Holický kouč Stanislav Šedivka: „Poprvé jedeme k zápasu s tím, že již v tabulce nemůžeme být předstiženi. Doufám, že hráči si udrží bojovou morálku, nakonec také chceme uspět v Poháru ČMFS. „Na podzim: 1:2.

Sokol Živanice (2. místo, 56 bodů) – SK Stolany (11. místo, 30 bodů) – so 17 hodin. Žádná pohoda nevládne, v minulém kole padla i teoretická naděje na postup: „Ukazuje se, jak nevýhodný los máme. Kdybychom hráli ještě o postupovou naději, zbývají nám tři soupeři ze suterénu tabulky, kterým jde o život.. Hrajeme o body, takže jsem sám zvědav, zda se mužstvo dokáže zmobilizovat a nad ohroženými celky vyhrávat. V týdnu netrénoval Meduna, do hry by ale již mohl zasáhnout Mocanu.“, sdělil trenér Karel Krejčík. Manažer SK Stolany Miroslav Hebký sděluje: „Za normálních okolností bychom v Živanicích neměli šanci, ale soupeř již ztratil postupovou šanci a nemusel by mít již takovou motivaci.“ Na podzim 2:1 .

Sokol Moravany ( 15. místo, 26 b.) – TJ Jiskra Litomyšl (14. místo, 26 bodů) – ne 17.00 hodin. Vítěz tohoto utkání si zvýší šanci na záchranu. „Prohra ve Stolanech se neměla stát. Litomyšl musíme porazit, a za týden doma Českou Třebovou také. To je náš cíl,“ vidí východisko z nouze trenér Vladimír Kříž. Jeho protějšek František Dvořák, ale v Moravanech prohrát nehodlá: „Víme, že je to zápas o všechno, zcela otevřený. Bohužel v posledních zápasech se mě jeví, že nás sudí v soutěži nechtějí. Herní stránka se nám vylepšila, ale neproměňujeme šance. Protože máme příznivou vzájemnou bilanci s Č. Třebovou, Stolany a Moravany, bral bych možná i bod.“ Na podzim 1:4.

I.A TŘÍDA: Tesla Pardubice B (1. místo, 49 bodů) – FK Agria Choceň B (9. místo (29 bodů) – ne 17. Pokud Tesla tento zápas vyhraje, první místo jí už asi neunikne. Soupeř má jiné starosti, k záchraně ještě potřebuje tři body. Všechny síly ale upíná k záchraně divizního áčka. Na podzim: 2:1.

FC Titanic Srch (2. místo, 45 bodů) – FK Heřmanův Městec (7. místo, 33 bodů) – so 17. Po špatném vstupu do soutěže již Srch chytil dech a vytknul si cíl, do konce soutěže vše vyhrát. Hosté trápí několik zraněných, ale podle slov vedoucího mužstva Jaroslava Pavlíka do Srchu nejedou s poraženeckou náladou. Na podzim 0:2.

1. FC Žamberk (5. místo, 42 bodů) – Valy (4. místo, 42 bodů). „Jsme kompletní, soupeř je kvalitní ve všech řadách, hraje rychlý kombinační fotbal, o totéž se budeme snažit i my,“ sdělil trenér Valů Tomáš Bolek. Na podzim 0:2.

Dolní Újezd (6. místo, 35 bodů) – Rosice nad Labem (11. místo, 26 bodů). Venku jsme úspěšnější než doma. Musíme vyhrát a nahradit domácí ztráty,“ burcuje svůj tým trenér Milan Ujec. Bilance na domácí půdě je neuvěřitelně špatná. Na podzim: 2:2.