Pardubičky – Srch 3:2
U Borku se hrál vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro domácí. V 10. minutě upaloval  Poláček sám na Hálu, ten mu ale radost zkazil skvělým zákrokem. První akce Srchu měla hodně nebezpečné parametry. Kopřiva totiž vyhlavičkoval míč z brány, když Vlček už neměl šanci zasáhnout.  Pak si Putnar pohrál s číslem 25 na pozici minut i metrů. Při jeho pumelici se opět vyznamenal Hála.  Ve 31. minutě poprvé uhodilo. P. Jonáš svým důrazem připravil o míč Vysoudila a předložil ho na malé vápno na osamocenému Poláčkovi. A kanonýr domácích? Ten by tohle musel dát i se zavřenýma očima.

Do druhého poločasu hosté vlétli jako americké stíhačky. Ve 46. minutě Hurta nádhernou střelou vymetl levou šibenici. Hráči z Pardubiček však nejsou žádní labilní nezdárci. Po hodině hry odcentroval Hála a domácí ostrostřelec Poláček hlavou překlopil misky vah na stranu domácích. Jenže. V 73. minutě zahrával Dvořák trestný kop a jeho tečovaná střela z pětadvaceti metrů skončila přesně pod „víkem". A pro domácí mohlo být hůře. Za pět minut „zemní" střelu Hurt vykopl v pádu těsně před brankovou čarou mesiáš Kopřiva. V 81. minutě domácí trenér vypustil na hřiště Derku a ten v 85. minutu vypustil Derka slabou střelu. Vzápětí se Řezníčkův žolík  stal „nesmrtelným". Jeho křížná střela po zemi zapadla přesně k pravé tyči Hálovy svatyně.

Fakta – branky: 31. a 60. Poláček, 86. Derka  –  46. Hurta, 73. Dvořák. Rozhodčí: Čech. ŽK: 2:2. Diváků: 120. Poločas: 1:0. Pardubičky: Vlček – Hála, Kopřiva, Škopek, Putnar – F. Krejčí (70. Froš), Zemek (81. Derka), Mráz, Kutílek – P. Jonáš, Poláček  (90. Kříž). Srch: Hála – Zeman, Vysoudil (63. Maivald), Brož , Bříza – Kavka, Tměj (88. Doležal), Daněk, Dvořák – Hurta, Horyna.

Hradiště –  Třemošnice 0:1
Domácí nastoupili s touhou konečně zvítězit a jako první si také vytvořili šanci. Ve 12. minutě centroval Münzberger, hlavičkoval Tesner, ale Vykoukal na míč nedosáhl. V 22. minutě hosté nastřelili tyč Kamitzovi branky. O dvě minuty později se už ale jejich projektil zavrtal do těla Hradiště. Z více než dvacet metrů napřáhl V. Rychnovský a trefil přesně růžek brány. V 39. minutě si domácí trochu popletli role. Obr Tesner poslal míč do šestnáctky, „trpaslík" Lexman hlavičkoval a Adamcovi chyběly centimetry k vyrovnání. V 48. minutě pronikl po levé straně do vápna Münzberger , nacentroval před branku, ale Götz netrefil míč. V 78. minutě našel Götz z trestného kopu Münzbergera, a ten hlavičkoval do břevna.

Fakta – branka: 24. V. Rychnovský. Rozhodčí: Kylar. ŽK: 0:3. Diváků: 130. Poločas: 0:1.  Hradiště: Kamitz – Těšitel (18. Adamec), Hýsek, Pavelka, Mocanu – Münzberger, Hudec, Vykoukal – Lexman 46. Götz), Tesner, Stefanov.

Zámrsk – Libchavy 0:1 (0:1). Branka: Kubíček.

Březová nad Svitavou – Letohrad B 1:0 (1:0). Branka: Novotný.

Svitavy B – Chrudim C 1:1 (1:1). Branky: Škraňka –  Kratochvíl.

Bítovany – Heřmanův Městec 2:1 (1:1). Branky: Mihulka, L. Kopecký –  Salfický.

Dolní Újezd – Valy 1:4 (0:2). Branky: M. Častek –  Kubánek 2, Budínský, Bažant.