Jelení má z ostudy kabát. Nejenže z pozice lídra prohrávalo se třináctým Zámrskem, utkání totiž ani nebylo dohráno. Ve třetí minutě nastavení totiž jeden z diváků strčil do asistenta rozhodčího. Hlavní vyhodnotil situaci jako inzultaci a zápas předčasně ukončil.

Mikulovice – Rosice n. L. 1:3
Domácí zahodili dvě šance a pykali ve 27. minutě, když po velké skrumáži protlačil míč do sítě Pozdník. Ve 38. min. napřál Pokorný, trefil záda Wohlhöfnera, a ten změnil směr. Mikulovice ještě do poločasu snížily. Akci na jeden dotek zakončil J. Vencl. Rozhodující gól zaznamenal střelou k tyči Koukal.
Fakta – branky: 41. J. Vencl – 27. Pozdník, 38. Wohlhöfner, 77. Koukal. Rozhodčí: Vodrážka. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 1:2. Mikulovice: P. Dufek – Dymák, Hanzl, Šmejda (31. Antoš), Handlíř – Stefanov, Průša, Valský, J. Hyxa – P. Vencl, J. Vencl. Rosice: Frinta – Zelinka, Pozdník, Pavel, Rössler – Pokorný, M. Ujec, Malý (80. Stehno), Skokan – Wohlhöfner (65. Koukal), Záveský.
Zdeněk Formánek, trenér Mikulovic: „V tomto utkání jsem se nemohl spolehnout na služby kvarteta Karlík, Carda, Vyskočil a David Dufek. Byli jsme sice znatelně oslabeni, přesto v první půli se hrál vyrovnaný fotbal. My jsme měli více šancí, ovšem góly střílel soupeř. Nutno konstatovat, že poměrně laciné. Ve druhém poločase si Rosice hlídaly vedení a musím přiznat, že byly lepší. Moji svěřenci se snažili, ale tentokrát se nám v koncovce nedařilo. Chválím Stefanova.“
Václav Krupička, trenér Rosic: „V první půli nás podržel Frinta, který si poradil se dvěma šancemi domácích. Dá se říci, že nás nastartoval k vedení, neboť z protiútoku jsme otevřeli skóre. Pak přišel druhý gól v síti Mikulovic, kdy nám snad poprvé od záčátku sezony pomohlo štěstí. V závěru přišla branka soupeře, která však měla význam pro obě mužstva. Domácí vrátila do hry a nás donutila neusnout na vavřínech. Však také po přestávce jsme protivníka téměř k ničemu nepustili. Hýřili jsme pohybem i aktivitou. Chválím všechny kluky, navíc pak Frintu, Pozdníka a Pavla.

Jelení – Zámrsk 0:1 nedohráno
Vedoucí celek tabulky si za celý zápas si vytvořil jedinou šanci, kterou však Kaňkovský zahodil. Rozhodnutí padlo po hodině hry. P. Šeda převzal aut, otočil se s míčem a překvapil Jozla. Radost Zámrsku z regulérní výhry překazil domácí divák, který strčil do asistenta rozhodčího.
Fakta – branka: 60. P. Šeda. Rozhodčí: Bouz. ČK: 1:0 (81. D. Tvrdý). ŽK: 4:6. Diváků: 350. Poločas: 0:0. Jelení: Jozl – Rejnuš, Záleský, Komárek, D. Tvrdý – Branda (65. Melich), M. Šrajer (84. Čermák), Michálek, Pinkas – Kaňkovský, Šmidberský (46. Dědič).
Stanislav Karvánek, trenér Jelení: „Soupeře jsme podcenili a hráli bez zájmu. Přizpůsobilijsme se Zámrsku. Produkovali jsme pěší fotbal. Takhle se za Jelení nehraje. Chtěl bych se omluvit všem divákům za hanebný výkon, co předvedli moji svěřenci. Chyběl nám sice Hansl s Peciválem, ale to nemůže být omluvou. Když nezahraje Kaňkovský, tak ho nikdo jiný neumí zastoupit. Jeden se schovává za druhého.“

Holice B – Přelouč 2:2
Skóre otevřel Udržal, který vybojoval na vlastní půli míč a ze třiceti metrů přeloboval Poříze. Hosté v závěru první půle trefili Kochem i Pištorou tyč, ale pohroma z jejich kopaček teprve měla přijít. V 50. min. po chybném odkopu Kopy vyrovnal Pištora. Vzápětí Koch obral Ondráčka a Cichra dokonal bleskurychlý obrat. Bod zachránil domácím Frydrych, který využil Ondráčkovu příhru po přetaženém rohu Dostála.
Fakta – branky: 19. Udržal, 90. Frydrych – 50. Pištora, 52. Cichra. Rozhodčí: Klíma. ŽK: Bez karet. Poločas: 1:0. Holice B: Lajvr – Ondráček, Kopa (72. Petránek), M. Horyna, Udržal – Dostál, Pitra, Šedivka, Frydrych – Hrubý, Solil. Přelouč: Poříz – Váša, Dušek, Hladík, Heřmánek – Pištora (84. Novák), Jezdinský, Novotný, Ulrych – Koch (89. Slabý), Cichra (75. Janecký).
Stanislav Šedivka, trenér Holic B: „Ztratili jsme sice doma, ovšem díky gólu v poslední minutě je pro nás i tento bod ziskem. Do utkání jsme nastoupili se dvěma zraněnými hráči a dvěma dorostenci. V první půli hráli kluci zodpovědně a zaslouženě jsme se dostali do vedení. Jenže zkraje druhé půle jsme vyprodukovali dvě chyby na úrovni elévů. Bylo štěstí, že Přelouč neskórovala potřetí. V závěru jsme soupeře malinko přitlačili a po standardce vyrovnali.Chválím gólmana Lajvra a mladíka Solila.“
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Z fotbalem to nemělo nic společného. Kdo povolil na tomhle hřišti hrát, měl by se nad sebou zamyslet. Přestože byl první poločas vyrovnaný, musel jsme spustit v kabině hromobití. Po pauze jsme byli jasně lepší. Rychle jsme otočili skóre. Za naší chybu považuji, že jsme soupeře nedorazili. Šance na to byly. Jezdinský si položil i gólmana, ovšem domácí na čáře zachránili. Pak šel Koch dvakrát sám na brankáře. Chválím Ulrycha a Kocha.“