SK Týniště nad Orlicí - SK Holice 2:1 (1:1)

Už ve 3. min. šokoval domácí příznivce Jiroušek, který po centru Vaculíka prostřelil bezmocného Ottmara. Ve 20. min. mohli hosté své vedení zvýšit po spolupráci Vaculíka s Myšákem, ale druhý jmenovaný v čisté šanci přestřelil.

Ve 31. min. O. Ujec přesně rozehrál trestný kop a Kašpar umístěnou hlavičkou vyrovnal. Ve 36. min. se vyznamenal Ottmar, který kryl pokus Myšáka. Hra byla v prvním poločase vyrovnaná. Druhý poločas začal týnišťským náporem. V 52. min. hlavička Plašila těsně minula Antošíkovu svatyni. Hosté ale postupně převzali iniciativu a vytvořili si značnou územní převahu.

V 72. min. brankář Týniště zázračně zmařil tutovku Jirouška, který byl před ním zcela osamocen. Hosté cítili, že remízový stav neodpovídá poměru sil, pokoušeli se rozhodnout. Vyrobili však chybu v obraně a zaplatili ji draze. Již v nastaveném čase unikl přes půlku hřiště Lehovec a zajistil svému týmu cenné tři body – 2:1. Holice promarnily velkou příležitost na tříbodový zisk. Ve středu jedou do Ovčár k dohrávce I. jarního kola.

Fakta – branky: 31. Kašpar, 90. Lehovec – 3. Jiroušek. Rozhodčí: Vítek (Náchod). ŽK: 2:2. Diváků: 290. Poločas: 1:1. SK Týniště nad Orlicí: Ottmar – Tomášek, Plašil, Kašpar, Lemfeld – Vavrečka (84. M. Ujec), Sadílek, černý, Grimm (46. Winkler) – O. Ujec (90. Liška), Lehovec. SK Holice: Antošík – Peřina, Kopřiva, Ručka, Baldrych – Jiroušek, J. Velinský, Dvořák (71. D. Velinský), J. Jedlička – Myšák, Vaculík.