Pardubice B - Admira 1:1, pen. 5:4

Domácí šli bleskurychle do vedení, ale hosté vyrovnali po hodině hry z trestného kopu. Zápas tudíž stejně jako na podzim dospěl do penalt a opět vyhráli pardubičtí mladíci.

Fakta – branky: 2. Kašiar – 61. Čácha. Rozhodčí: Vnuk (Třebovle). ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. FK Pardubice B: Hrnčíř – Prosek (65. Spěvák), Batelka, Řehák, Březina – Jarosz (90. Jirka), Kudrna, Šafařík (83. Barbarič), Vašek (77. Zelenka) – Huf (46. Gašpar), Kašiar.

Živanice - Zbuzany 3:2

Lídr soutěže seokamžitě ujal vedení, ovšem do poločasu také jeho hráč vyrovnal. Po pauze se na nemohoucnost kolegů v útoku nevydrželo dívat stoperské duo.

Fakta – branky: 2. Gorol, 50. Zdeňka, 68. Ferčák – 37. vlastní (Motyčka), 65. Ksandr. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (89. Huňáček). Diváci: 150. Poločas: 1:1. TJ Sokol Živanice: Ptáček – Buriánek, Zdeňka, Ferčák, Motyčka – M. Ujec (76. Polák), Herzán, Gorol (90. F. Pánek), Hundák (87. D. Pánek) – Petrus (90. Novotný), T. Kakrda.

Z divizního utkání Trutnov - Mšeno (2:2, na penalty 5:4)
Divize C: Lídři vyhráli. Boj o postup pokračuje