FK Pardubice B - SK Dekora Ždírec nad Doubravou 2:0 (2:0). Branky: 9. Veverka, 12. Hataš. Sestava FK Pardubice B: Branda (46. L. Zavřel) - Cincibuch (46. Kmoníček), Polák (46. Kavka), Chvála, Baldrych - Buriánek (46. Beran), Voženílek, F. Uhlíř, Tměj - Veverka, Hataš (46. J. Uhlíř).
O výsledku se rozhodlo již v úvodu, kdy se během tří minut prosadili oba útočné hroty domácích Veverka a Hataš. Poté se hrál v poli kvalitní zápas, ale žádná další branka již nepadla. V 50. min. hosté orazítkovali pouze tyč…

FK Pardubice B - Polepy 2:3 (0:2). Branky domácích: 75. Škvrňák, 88. Fikejz. Sestava: L. Zavřel - Cincibuch, Hlaváček (75. Beran), Morávek, Tměj - Buriánek, Voženílek, Kudrna, Škvrňák - Petrus (46. J. Uhlíř), Fikejz. Hosté se představili ve velmi dobrém světle a po chybách domácích hráčů vedli ve 46. min. již 3:0 a navíc v první půli nastřelili dvě břevna. Domácí nejprve Fikejzem nastřelili tyč a teprve v závěru skóre alespoň zkorigovali.