I. A třída

St. Hradiště – Chrudim C nehráno
Utkání se neuskutečnilo z důvodů špatných klimatických podmínek, přesněji řečeno neregulérní hrací plochy. Soupeři se dohodli na náhradním termínu ve středu 17. června od 18 hodin.

Srch – Heřm. Městec nehráno
Zápas se nekonal z důvodu nepříznivých klimatických podmínek. Po průtrži mračen se hrací plocha stala zcela neregulérní. Náhradní termín je ve čtvrtek 18. června v 17.30.

I. B třída

St. Mateřov – Sezemice
nedohráno
Utkání bylo přerušeno ve 20. minutě za bezbrankového stavu pro průtrž mračen a následně už nebylo znovu zahájeno. Náhradní termín byl stanoven na středu 17. června od 18 hodin.
Fakta – rozhodčí: Čad. Diváků: 20. Starý Mateřov: Doležal – Mynka, Zach, T. Holek, Suchánek – Hlaváček, Zezula, Křížek, Meduna – Fenyk, Žďára. Sezemice: Báča – Borovec, T. Kašpar, Hrdý – Kříž, Valenta, Kavka, Horák, Lába – Ehl, Černohorský.

Rosice n. L. – Roh. Bělá
nehráno
Utkání bylo vzhledem k nepříznivému počasí odloženo (nezpůsobilá hrací plocha po hustém lijáku). Novým termínem zápasu je úterý 16. června v 18 hodin. Hrát se bude v Pardubicích Na Dolíčku.

Mnětice – Libišany 1:9
Očekávaná hra kočky s myší skončila prakticky po první čtvrthodině. Libišany si vytvořili pohodlný náskok a a své vedení už jen přikrmovaly. Nakonec byly k Mněticím milosrdné a potupnou desítku jim neuštědřily.
Fakta – branky: 11. Křivka – 10. Křivka – 2., 3., 15., 39. a 68. Kaufman, 37. a 73. Brož, 13. Machala, 80. Svatoň. Rozhodčí: Ujec. Bez karet. Diváků: 90. Poločas: 1:6. Mnětice: Mergl – Dávid, Neugebauer, Hájek, Hašek – Fictum, Hodás (59. Hurta), Suchánek (79. Hendrych), Eliáš – Křivka, Lamberský (64. Turek). Libišany: Šimon (79. Rybka) – Přikryl (67. Ringel), Gottwald (46. Svatoň), Klement, Hron (55. Kuric) – Kučera, Horyna, Kaufman, Brož – Machala, Vokáček.

Řečany n. L. – Prosetín 2:5
Domácí nastoupili oslabeni a mezery v základní sestavě zaplnili dorostenci. O záchranu bojující Prosetín však držel otěže utkání pevně v rukou. Mihovský sice snížil na 1:2, ovšem Ročňák dvěma slepenými góly poslal svůj tým na nesestupovou příčku.
Fakta – branky: 36. a 48. Mihovský – 38., 44. a 61. Ročňák, 5. vlastní, 17. Šafránek. Rozhodčí: Zita. ŽK: 3:3. Diváků: 130. Poločas: 1:4. Řečany: Pavel Moravec (46. Hrubeš) – Sotona, Grande, Novotný, Petr Moravec (28. Kobera, 46. Wiesner) – Bank (46. Rozsévač), M. Tichý, Hostinský, Rosůlek – Mihovský, Rajnet (65. Krejčík).