Pardubicko - Výsledky I. A a I. B třídy

9.9.2013

Fotbal - ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Srch – Č. Třebová B 1:1
Skóre se poprvé měnilo v 11. minutě. Ale k nelibosti domácích fanoušků. Nenápadnou akci hostů zakončil střelou Keprt. Srch gól probudil a do konce první půle několikrát nebezpečně ohrozil hostující bránu. Ve 45. minutě  Maivald trefil tyč.   Když se čísla na desítkách a jednotkách prohodila, poslal Tměj míč do vápna, kde se protlačil k vyrovnání hlavou Brož. Čtvrthodiny před koncem zachránil domácím alespoň remízu Mičjan, který se vyznamenal při „opakovačce" Keprta.
Fakta – branky: 54. Brož – 11. Keprt.
Rozhodčí: Havránek.
ŽK: 3:1.
Diváků: 70.
Poločas: 0:1.
Srch: Mičjan – Zeman, Brož, Doležal, Hurta (75. Víšek) – Maivald, Šmíd, Práchenský, Tměj – Karela, Slováček.

Přelouč – Slatiňany 5:2
Ve 14. minutě Novotný vysunul Cichru a ten zamířil přesně k tyči. Vedení domácích navýšil Rokyta, který dorazil míč po střele do tyče. Ještě veseleji bylo v Přelouči na konci první půlhodiny, kdy se opakovala situace jako při první brance. Do přestávky se změnilo skóre ještě dvakrát. Nejdříve snížil Pokorný a pak zachoval pevné nervy při penaltě Ulrych. Slatiňany se ještě jednou dostaly na rozdíl dvou gólů, ovšem poslední slovo měl po rohu Machačný.
Fakta – branky: 14. a 30. Cichra, 26. Rokyta, 43. Ulrych z penalty, 60. Machačný – 37. Pokorný, 51. Málek.
Rozhodčí: Braun. ŽK: 4:1.
Diváků: 100.
Poločas: 4:1.
Přelouč: Poříz (88. Záruba) – Rokyta, Ulrych, Machačný, Novák (88. Dušek) – Mareček, Paukovič, Novotný, Vančura – Cichra (75. Beránek), Semelka (85. Volejník).

Načešice – St. Hradiště 2:1
Na konci první čtvrthodiny se ukázkově trefil z voleje Dobrovolný. Ve druhé půli hosté přidali, ale vyrovnat se jim podařilo až v 73. minutě.  Po jednom ze závarů  si  dal Petřík vlastní gól,  když se mu nepovedl odkop z malého vápna.  Nerozhodný stav vydržel osm minut. Nevečeřal se proháčkoval přes dva hráče,  nahrál pod sebe Zitovi, který zavěsil do šibenice.
Fakta – branky: 15. Dobrovolný, 80. Zita – 72. vlastní.
Rozhodčí: Štěrba.
ŽK: 2:2.
Diváků: 50.
Poločas: 1:0. Hradiště: Hlavatý – Holubec, Hýsek, Pitterle, Hejhal – Stefanov, Hudec, Lexman, Oulický (80. Adamec) – Kučera, Vykoukal.

Horní Jelení – Králíky 2:1
Obě dvě branky domácích byly jako přes kopírák. Po standardní situaci nasledoval střelecký pokus Velinského. Ten gólman ještě za svá záda nepustil, ovšem na dorážky již nedosáhl. Ve 33. minutě Houžvíčkova bomba div že nerozpůlila břevno. Hosté ale ještě před koncem první půle snížili a ta druhá už byla v jelenském podání velké trápení.
Fakta – branky: 13. J. Velinský, 30. Rejnuš – 39. Pařízek.
Rozhodčí: Hořínek.
ŽK: 3:2.
Diváků: 310.
Poločas: 1:1.
Jelení: Jozl – Seidenglanz (81. Šubrt), Hendrych, Rejnuš, Houžvíček – Štěpánek (69. Pinkas), J. Velinský, Michálek, Martinec (75. Šmidberský) – Kaňkovský (63. Dědič), Pecivál.

I. B třída

Holice B – Kameničky 1:1
V první minutě domácí gólman neodkopl nepříliš rychlou malou domů a nepřesným zpracováním dovolil skórovat Moslákovi. Holice pak prakticky celý zápas dobývaly bránu soupeře. Dočkaly se až ve čtvrté minutě nastavení. Hostující brankář podběhl centr a Zběhlík vyrovnal.
Fakta – branky: 90. (+4) Zběhlík – 1. Moslák.
ŽK 4:1.
ČK: 0:1 (54. Moslák).
Holice B: M. Bareš – R. Bareš, Valenta, Zběhlík, Kotajny – Branda (74. Schejbal), Flachs, Udržal, Pech – Vrátil, Stárek.

Mnětice – Rosice n. L. 5:2
Divoké derby jak na góly, tak na karty zvládli lépe produktivnější domácí. Hosté sice v první půli dokázali smazat ztrátu, ovšem úder do šatny byl pro ně smrtící. Inkasovali totiž také prakticky hned, když z kabiny vylezli…
Fakta – branky: 3., 50. a 60. Tláskal, 43. Hurta, 86. Moravec – 40. Pozdník z penalty, 73. L. Rousek.
Rozhodčí: Ziegler.
ŽK 3:4. ČK: 1:1 (38. Kříž – 27. D. Rousek).
Diváků: 90.
Poločas: 2:1.
Mnětice: Jahelka –  Hašek, Balog, Závorka, Hutla – Doležal (89. Doucha), Tláskal (72. Vafka), Kříž, Eliáš (65. Mareš) – Moravec, Hurta.
Rosice n. L.: Cincibus (70. Svoboda) – D. Rousek, Hamerský, Pozdník, Pešek – Bartoš, Vratišovský, J. Rogovik, L. Rousek – Horáček (53. Praus), Kovář.

Řečany n. L. – Roh. Bělá 0:1
Jedinou branku střetnutí zaznamenal Urbanec, který hravě doklepával „okatou" přihrávku J. Morávka. Největší šanci zahodili domácí hned po pauze, když osamocený Wiesner hlavičkoval nad.
Fakta – branka: 39. Urbanec. Rozhodčí: Pokorný.
ŽK 1:2.
Diváků: 180.
Řečany n. L. Pavel Moravec – Štěpánek, Matoušek, Kobera (76. Š. Tichý), Petr Moravec – M. Moravec, M. Tichý, Grande (76. T. Tichý), Novotný, Bank (46. Hajn) – Wiesner (48. Minařík).
Rohovládova Bělá: Trubač – J. Morávek, Habiger, Tamchyna, Rejsek (76. Šmejda) –  Urbanec, Zavřel, Braun, Chovanec – Klír, Pavlíček.

Přelouč B – Nasavrky 1:2
Rezerva nezachytila začátek, když jejich katem se stal T. Michek. V závěru první půle nevyužil velkou příležitost Váša a po hodině hry se neprosadil ani Volejník. Dušek pak sice snížil, ovšem to bylo ze strany domácích vše.
Fakta – branky: 66. Dušek – 2. a 13. T. Michek.
Rozhodčí: Kolbaba.