Neděle 17.00: FK Pardubice B (10. místo, 36 bodů. skóre 48:46) – FK Jiskra Mšeno-Jablonec n. N. (6. místo, 41 bodů, skóre 49:41). Na podzim 2:3.

Poslední fáze sezony je ideálním časem dát příležitost například hráčům, kteří končí v dorostu.
„V našem případě to není možné. Dorost čeká existenční duel, proto nebudeme zasahovat do jeho kádru. Musíme si vystačit s vlastními zdroji. Rozhodně nejsme v kompletním složení. Takový Lukáš Kopřiva se do jarní části vůbec nezapojil. Naposledy se zranil Hovorka. A mohl bych pokračovat,"  říká pardubický trenér Josef Krupička.
Jeho tým vypadl po prohře z desítky a určitě by se chtěl více přiblížit středu tabulky.

„Chtěli bychom skončit nejhůře na deváté příčce a získat čtyřicet bodů. Ale bude to hodně těžké. Máme doma silné Mšeno a jedeme do Převýšova," tuší lodivod.
Nováček ze Mšena patří k příjemným překvapením divizní skupiny C. Pardubice mu mají co vracet za podzim.

„Mšeno má všechny řady vyrovnané. Hraje v pohodě, v jeho kádru působí řada velmi dobrých hráčů. Soupeř má kvalitu a určitě k nám nepřijede bránit. A to by nám mohlo vyhovovat. S našimi diváky bychom se chtěli pochopitelně rozloučit vítězství. K tomu ale bude zapotřebí také štěstí, které nás v Turnově úplně opustilo.  Kluci fakt hráli výborný fotbal, ovšem nebylo to nic platné, když jsme nepřivezli ani bod.